Správy

Auto na streche a zapadnuté kamióny: Takto potrápil sneh vodičov v Trnavskom kraji

Sneženie už stihlo skomplikovať dopravu na viacerých úsekoch v Trnavskom kraji. Polícia musela posilniť hliadky v teréne.

Ilustračný obrázok k článku Auto na streche a zapadnuté kamióny: Takto potrápil sneh vodičov v Trnavskom kraji
3
Galéria

Zvýšený počet dopravných hliadok nasadila polícia v Trnavskom kraji vo štvrtok od rána pre sneženie a situáciu na cestách neustále monitoruje.

Nehoda aj v Trnave

Zaevidovala viacero udalostí, avšak, ako informovala krajská policajná hovorkyňa v Trnave Zlatica Antalová, nešlo o závažné okolnosti.

„V Senici došlo ráno k zrážke osobného auta a cyklistu, v Trnave zase auto zachytilo chodca. Policajti riešili aj viacero škodových udalostí v okresoch Trnava a Dunajská Streda. Medzi Trnavou a obcou Bučany skončilo auto na streche, našťastie sa nikto nezranil,“ uviedla Antalová.

Aktuálne témy

Snežiť má celý deň

Skrížený kamión čiastočne skomplikoval dopravu medzi mestom Holíč a obcou Petrova Ves v okrese Skalica. Dopravu policajti riadia aj medzi mestom Sereď a obcou Dvorníky, kde časť cesty blokujú zapadnuté kamióny.

„Podľa predpovede má počas celého dňa v celom kraji výdatne snežiť. Nezabúdajte preto na cestách prispôsobiť jazdu stavu vozovky, buďte opatrní a ohľaduplní voči ostatným. Pred jazdou sa obrňte trpezlivosťou. Cestu si plánujte s dostatočným časovým predstihom, aby ste sa nedostali do časovej tiesne a zbytočne nevyvolávali kolízne situácie,“ upozornila vodičov policajná hovorkyňa.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Prečítajte si tiež

Sneženie v Trnavskom kraji skomplikovalo dopravu
3
Galéria
Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM