Správy

Chcete zarábať MINIMÁLNE 1 300 eur? Mesto hľadá možno práve VÁS!

Mesto Trnava vypísalo nové výberové konanie. Hľadá človeka na pozíciu referenta.

Ilustračný obrázok k článku Chcete zarábať MINIMÁLNE 1 300 eur? Mesto hľadá možno práve VÁS!
Zdroj: Pexels.com

„Mesto Trnava, Mestský úrad v Trnave vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovného miesta referenta/ky referátu verejnoprospešných služieb na odbore komunálnych služieb,“ informuje mesto Trnava.

Pracovná činnosť

Referent zabezpečuje odbornú agendu spojenú s odpadovým hospodárstvom. Čaká ho tak napríklad vydávanie všeobecne záväzných nariadení o spôsobe zberu a prepravy komunálneho odpadu, analýza vývoja, spôsobov a úrovne nakladania s odpadmi a navrhovanie opatrení súvisiacimi s elimináciou tvorby odpadu a iné.

Uchádzač by mal mať vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, pričom odbor zameraný na odpady je výhodou. Ďalej by mu nemala chýbať minimálne 3-ročná prax v odpadovom hospodárstve a ovládanie právnych predpisov spojených s problematikou odpadového hospodárstva.

Prečítajte si tiež

Aký ponúkajú plat?

Samozrejmosťou je napríklad aj znalosť práce s PC, zodpovedný a proaktívny prístup k práci, odolnosť voči stresu, komunikatívnosť a schopnosť identifikovať a riešiť problém.

Žiadosti o zaradenie do výberového konania treba zasielať najneskôr do 26. marca (personalne@trnava.sk).

Predpokladaný nástup je ihneď alebo dohodou, pričom ide o pracovný pomer na dobu určitú (jeden rok) s možnosťou predĺženia.

„Platové zaradenie: min. 1 300 eur + ďalšie platové dojednania v závislosti od vzdelania, praxe a pracovných skúseností,“ informuje mesto Trnava.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Foto: ilustračné

Ďalšie aktuálne témy

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM