Júlia Vargová Kultúra

Dominika Mirgová je v novom klipe ako vymenená: Chce pri sebe len skutočných ľudí

Rodená Trnavčanka vydala album Toto som ja 24. apríla a najnovšie svojich fanúšikov potešila videoklipom k singlu Bez otázok.

Ilustračný obrázok k článku Dominika Mirgová je v novom klipe ako vymenená: Chce pri sebe len skutočných ľudí
5
Galéria
Zdroj: YouTube.com

Dominika sa predviedla v úplne novej podobe. Vo videoklipe k piesni Bez otázok vyzerá výborne a dokonca aj zarapovala.

V klipe si okrem Dominikinej rodiny, manžela a synčeka Peťka, zahrala aj exfarmárka Lucia Mokráňová, redaktorka Petra Poláčiková či herec Oliver Oswald.

Dominika v nedávnom rozhovore pre náš portál prezradila, že názov albumu Toto som ja nie je náhodný a hudba, ktorú na ňom prezentuje vykresľuje jej pravé ja v skutočnom svetle. „Toto som ja vystihuje mňa, ako Dominiku Mirgovú, ktorá vždy chcela robiť tento štýl hudby,“ uviedla.

Na albume sa podľa speváčky nachádza iný štýl hudby, než na aký sú od nej ľudia zvyknutí. „Samozrejme je tam aj pop, ale s prvkami hip-hopu. Nazývame to hip-pop,“ prezradila počas nedávneho rozhovoru s úsmevom. A práve do tohto žánru, či skôr kombinácie žánrov by sa dal zaradiť aj speváčkin singel Bez otázok, ku ktorému Dominika vydala namakané video.

„Je to trošku odvážnejšie. Ja som na hip-hope a rape vyrastala, potom som ho však prestala robiť. Mám rada mnoho štýlov, nikam sa neškatuľkujem, no toto mi je najviac blízke. RnB, pop, hip-hop a ich spojenie dokopy… to je album Toto som ja,“ dodala.

Nie len album, no aj nový videoklip k skladbe Bez otázok vykresľuje Dominiku v novom svetle. Trnavčanka je znázornená v rôznych situáciách, vidíme ju ako exponát zo Superstar, pri cvičení či rodinnej večeri.

V piesni s jasným posolstvom „ja už viem kým som“ všetkým odkazuje, že chce pri sebe „len skutočných ľudí, čo nechcú jej money“. Mladá mamička v tejto vydarenej novinke vyzerá fantasticky a video žne jeden pozitívny ohlas za druhým. Na internete je dva dni a má doposiaľ viac ako 60 000 videní.

Zdroj: YouTube.com
Dominika Mirgová v novom klipe Bez otázok
5
Galéria
Zdroj: YouTube.com
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM