Rôzne

Futbalový sviatok v Trnave s opatreniami: Kde neparkovať a ako sa dostať do centra

Zápas Spartak - Anderlecht budú sprevádzať bezpečnostné opatrenia. Polícia žiada obyvateľov, aby s uvedenými obmedzeniami rátali vopred.

Ilustračný obrázok k článku Futbalový sviatok v Trnave s opatreniami: Kde neparkovať a ako sa dostať do centra
Zdroj: TASR

Slovenská polícia pripravuje bezpečnostné opatrenia na zabezpečenie verejného poriadku pred a počas zápasu Európskej ligy medzi mužstvami Spartak Trnava a Anderlecht Brusel, ktorý je na programe vo štvrtok 20. septembra na Štadióne Antona Malatinského – City Aréne v Trnave.

V čase od 16.30 do 23.30 h bude v úseku od Právnickej fakulty Trnavskej univerzity po vjazd do podzemných garáží City Arény uzatvorená Kollárova ulica.

„Približne od 18.00 do 20.00 hodiny bude Kollárova ulica uzatvorená už v úseku od križovatky ulíc Kollárova – Hospodárska – Dohnányho. Obyvatelia starej časti mesta (Vajanského ulica, Hlavná a ďalšie) sa budú môcť dostať do centra z Hospodárskej ulice cez Námestie SNP (smerom k budove Krajskej knižnice v Trnave) a následne cez Rázusovu ulicu,“ informovala krajská policajná hovorkyňa v Trnave Martina Kredatusová.

Uzatvorenie Kollárovej ulice, resp. jej sprejazdnenie sa môže počas opatrení meniť a bude sa vyvíjať podľa aktuálnej bezpečnostnej situácie. Polícia žiada obyvateľov, aby s uvedenými obmedzeniami už vopred rátali.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Trnavy a okolia

Foto: ilustračné

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM