Recept na dnes

Hľadá sa najobľúbenejšie jedlo trnavského regiónu: Ktoré je vášmu srdcu najbližšie?

Na tradičné jedlá regiónu Trnava mnohí nedajú dopustiť. Ktoré z nich je však najobľúbenejšie? Rozhodnúť o tom môžete aj vy...

Ilustračný obrázok k článku Hľadá sa najobľúbenejšie jedlo trnavského regiónu: Ktoré je vášmu srdcu najbližšie?
Foto: Júlia Vargová / Zdroj: Dnes24.sk

Iste, aj do našich končín sa postupne dostali kuchyne z rôznych kútov sveta s mnohými parádnymi pochúťkami. Aj napriek tomu však mnohí nedajú dopustiť najmä na miestne špeciality a bez svojho obľúbeného tradičného jedla si to takpovediac nevedia a ani nechcú predstaviť.

Jedál, resp. receptov, ktoré vznikli v našom regióne a sú pre Trnavu typické, je nemálo. Ktoré konkrétne je však vášmu srdcu najbližšie? Zapojte sa do nášho hľadania aj vy a napíšte nám do utorka 30. júla 8:00 svoje najobľúbenejšie jedlo, ktoré pochádza z trnavského regiónu. Môžete tak urobiť:

  • v komentári na našej facebookej stránke pod týmto príspevkom
  • v komentári na instagrame k tejto fotke
  • e-mailom na trnava@global24.sk
  • alebo v komentári priamo pod týmto článkom

Z vašich odpovedí vyberieme najviac frekventované jedlá, ktoré sú pôvodom z regiónu Trnava. Následne spustíme na našom portáli hlasovanie, v ktorom budete môcť za jednotlivé špeciality zahlasovať. No a z tohto online hlasovania vzíde víťaz – najobľúbenejšie jedlo trnavského regiónu podľa čitateľov nášho portálu.

Sledujte nás aj na našom Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Trnavy a okolia.

Neuniklo vám? Nedávno sme priniesli zopár tipov pre turistov, ktorí chcú objaviť Malý Rím. Pozrite si trnavské dominanty vo fotogalérii…

Malý Rím
25
Galéria
Zdroj: Nádvorie OZ
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM