Správy

Mesto potrebuje obsadiť zaujímavú pracovnú pozíciu: Staňte sa VEDÚCIM zimného štadióna

Obzeráte sa po novej práci a nevadí vám poriadna výzva? Aj vy sa môžete stať vedúcim prevádzky pre Mestský zimný štadión v Trnave.

Ilustračný obrázok k článku Mesto potrebuje obsadiť zaujímavú pracovnú pozíciu: Staňte sa VEDÚCIM zimného štadióna
Zdroj: zimnystadiontrnava.sk

Mesto Trnava zverejnilo výberové konanie na obsadenie pracovného miesta vedúceho prevádzky Mestského zimného štadióna.

Úspešného uchádzača čaká „zabezpečovanie odbornej agendy spojenej so správou prevádzky Mestského zimného štadióna a riešenie úloh s tým súvisiacich, ako aj úloh súvisiacich s prevádzkou tohto športového zariadenia.“

Pripraviť sa musí aj na podieľanie sa na príprave obsahovej stránky zmlúv, kontrolu realizovaných prác, ekonomiku, zaradenie a inventarizáciu majetku a prípravu podkladov pre verejné obstarávanie.

Vedúceho čaká aj personálne zabezpečenie prevádzky a jej riadneho chodu, technické zabezpečenie prevádzky, koordinácia prevádzkového harmonogramu vyťaženosti športovísk a iné.

Požiadavky na zamestnanca

Medzi kvalifikačné predpoklady a požiadavky patrí stredoškolské vzdelanie ukončené maturitou v odbore stavebníctvo, strojárstvo, ekonomika, elektrotechnika v odbore chladiace zariadenia a tepelné čerpadlá – výhodou, prax s vedením zamestnancov minimálne 2 roky, odborná prax minimálne 5 rokov a výhodou je prax v oblasti verejná správa.

Samozrejmosťou je znalosť problematiky chladiarenských a energetických zariadení a k tomu prislúchajúcich technológií, znalosť práce na PC a MS OFFICE (MS Word, MS Excel), zodpovednosť, analytický a proaktívny prístup k práci a odolnosť voči stresu.

Prečítajte si tiež

Aký ponúkajú plat?

Uchádzačovi by nemala chýbať schopnosť identifikovať a riešiť problém, komunikatívnosť, schopnosť tímovej spolupráce, schopnosť vedenia kolektívu a motivácie k výkonu a mal by byť držiteľ vodičského oprávnenia a aktívny vodič.

„Žiadosť o zaradenie do výberového konania spolu s požadovanými dokladmi zasielajte na e-mailovú adresu kariera@smmt.trnava.sk do 30.04.2023,“ informuje mesto Trnava.

Predpokladaný termín nástupu na pracovnú pozíciu je ihneď resp. dohodou a ide o pracovný pomer na dobu určitú s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú.

A aké je platové ohodnotenie? „Funkčný plat v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme vo výške minimálne 1 400 eur brutto, (ďalšie platové dojednania po dohode na výberovom konaní v závislosti od vzdelania, praxe a pracovných skúseností),“ píše mesto Trnava na svojom webe.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Foto: ilustračné

Ďalšie aktuálne témy

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM