Dominika Handzušová Rôzne

Naj témy týždňa v kocke: Štart plesovej sezóny či Bročkova výzva

V Trnave a jej okolí priniesol mnoho zaujímavého aj uplynulý týždeň. My sme sa pozreli na udalosti a správy, ktoré najviac zarezonovali u našich čitateľov. Prečítajte si najčítanejšie témy na našom spravodajskom portáli v prehľadnom sumári.

Ilustračný obrázok k článku Naj témy týždňa v kocke: Štart plesovej sezóny či Bročkova výzva
Zdroj: Dnes24.sk

Novozvolený primátor Peter Bročka už spĺňa prvé zo svojich predvolebných sľubov. Na oficiálnom webe mesta je zverejnený jeho pracovný kalendár. Pozrite si, čo už má za sebou po prvom mesiaci na stoličke mesta, alebo čo ho čaká v najbližších dňoch – Čo robí trnavský primátor? Pozrite si kalendár Petra Bročku.

Ďalším z bodov programu, ktorým chce Bročka, ako sám prostredníctvom svojej stránky na sociálnej sieti rád píše „zLepšiť Trnavu“, je účasť odborníkov v komisiách Mestského zastupiteľstva. Prostredníctvom spomínanej stránky zverejnil výzvu na oslovenie odborne zdatných osôb – Primátor Bročka vyzýva: Radiť majú odborníci, nie politici.

Minulý týždeň poznačila Trnavu tragická udalosť. Na priecestí Kamenný Mlyn vlak zrazil muža, ktorého totožnosť policajti nezistili. Obrátili sa preto na občanov Trnavy, ktorí by mohli muža poznať – Tragédia na priecestí pri Trnave: Pomôžte polícii objasniť totožnosť zrazeného muža.

Derby so Senicou je pre trnavských hokejistov stále krajším sviatkom. V tejto sezóne majú zatiaľ vo vzájomných zápasoch dôvod na radosť. V prvej domácej odvete síce zakopli a dostali prídel, no v poslednom zápase základnej časti s týmto súperom dokázali bodovať opäť naplno – Derby zvrátili v závere: Gladiátori vyhrali bojovnosťou a pohybom.

Dlho očakávaná plesová sezóna je tu. Zisťovali sme, kde v Trnave a okolí sa bude plesať a pripravili pre vás prehľad najzaujímavejších plesov – Plesová sezóna sa začína aj v Trnave: Kde môžete pretancovať noc?

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM