Televizia KREA Rôzne

Rekonštrukcia sa predĺži

Okresné riaditeľstvo PZ v Galante prechádza momentálne kompletnou rekonštrukciou. Prebieha výmena okien a rekonštrukcia kancelárskych priestorov. Budova bude v nasledujúcich mesiacoch zateplená a dostane novú tvár.

Mnohí obyvatelia Galanty mali možnosť všimnúť si prebiehajúcu rekonštrukciu na OR PZ v Galante. Práce sa začali už počas prvých dní letných prázdnin. ,, Čo sa týka celej tej rekonštrukcie okrem teda toho vnútrajšku rozširovania priestorov sa bude riešiť aj fasáda vonku. Príde sa táto budova zatepliť, sami vidíte teda, že už sú tam plastové okná a toto bude obsahovať vlastne celý tento objekt", povedal pre RTV KREA riaditeľ OR PZ v Galante, Ing. Igor Németh.

Najviditeľnejšie práce je možné vidieť práve v priestoroch dopravného inšpektorátu. Práve v tejto časti budovy prebieha rozsiahla rekonštrukcia.

Práce sú rozdelené do niekoľkých etáp. Rekonštrukcia v priestoroch dopravného inšpektorátu by mala byť ukončená do konca septembra.
,, A po septembri sa teda bude pokračovať v časti vestibul a predpokladám teda tento rok už asi nie, pretože nám nastúpi zima, na budúci rok by sa pokračovalo v tomto poslednom trakte v úrade justičnej", dodal Ing. Igor Németh.

24_090819_rekonstrukcia pz
13
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM