Erik Bojničan Kultúra

10 tipov redakcie na tento víkend: Hlohovčania, aj toto cez dni oddychu môžete zažiť

Blížiaci sa víkend so sebou prináša v Hlohovci a okolí akcie rôzneho druhu. S naším prehľadom sa v nich ľahko zorientujete a potom si stačí už len vybrať. Tu sú naše tipy...

Ilustračný obrázok k článku 10 tipov redakcie na tento víkend: Hlohovčania, aj toto cez dni oddychu môžete zažiť
Zdroj: TASR

Kino: Muž na roztrhanie

Piatok 6. november o 19:00, Kino Úsmev

Bývalý profesionálny športovec sa snaží odčiniť svoju minulosť tým, že začne trénovať futbalový tým svojho syna. Bohužiaľ však zistí, že mamičky jeho zverencov sú pekné a neposedné a dosť ťažko sa im odoláva.

Disco weekend

Piatok 6. novembra o 21:00, Slopper club

Ak chcete záver pracovného týždňa zavŕšiť tanečnou zábavou tento víkend si prídete určite prídete na svoje. V Slopper clube to počas piatkovej noci odpáli DJ Fezoj a o deň neskôr ho za pultom vystrieda DJ Lombo.

Maľovaný svet na skle

Sobota 7. november 13:00 – 18:00, Výstavná sieň Vlastivedného múzea v Hlohovci, Rázusova

Pokiaľ je u vás vo výbere programu na voľné chvíle na prvom mieste umenie, máte možnosť navštíviť aktuálnu výstavu Vlastivedného múzea v Hlohovci. Autorská výstava podmalieb na skle Ľubomíra Kolára je umiestnená vo Výstavnej sieni na Rázusovej ulici.

Beh vinicami Bojničiek a Hlohovca 2015

Sobota 7. november o 10:00, Kultúrny dom Bojničky

Neskoré babie leto spríjemňuje počasie a ak by ste radi strávili deň na čerstvom vzduchu v malebnom prostredí vinohradov nášho regiónu je tu akcia ako stvorená pre vás – Krosový 9,5 km beh po kopcovitých a zatrávnených viniciach Bojničiek a Hlohovca, so štartom a cieľom pred kultúrnym domom v Bojničkách

Tip do kina pre najmenších – Asterix: Sídlo bohov

Sobota 7. november 2015 o 17:00, Kino Úsmev

Stále sme v letopočte 50 rokov pred Kristom a Julius Caesar bojuje proti posledným Galom v malej dedinke, ktorí sa nie a nie vzdať. No Caesar nemá núdzu o nové nápady a miesto boja volí ľstivejšiu taktiku. Okolité lesy chce dať vysekať a postaviť tu obrovské rímske stavby, tzv. Sídlisko bohov. Proti tomuto plánu sa chcú Asterix a Obelix rýchlo postaviť, aby ochránili dedinku a neprišli o obľúbené miesto i koníčky. Aj oni volia iné zbrane a s Rimanmi si nenechajú ujsť novú konfrontáciu.

Hádzaná: Slovenská republika – Kosovo

Sobota 7. november o 18:00, Športová hala na Zábraní

Do Hlohovca počas víkendu zavíta hádzanárska reprezentácia Kosova. Kvalifikačný duel 1. skupiny o postup na MS 2017 sa bude konať na domácej palubovke trénera Martina Liptáka, keďže je zároveň aj trénerom klubu HC Sporta Hlohovec. O napínavé športové momenty určite nebude núdza.

Kino: Neutečieš

Sobota 7. november o 19:00, Kino Úsmev

Devätnásťročná Jay sa po príjemnej chvíľke na zadnom sedadle auta so sympatickým mladíkom ocitne zviazaná v opustenej továrni a tento mladík ju z diaľky pozoruje. Čaká na chvíľu, kedy sa objavia démoni. Na chvíľu, kedy to pre neho celé skončí a pre ňu naopak začne. Tak teda nekonečná nočná mora začína…

BACK IN TIME – OLDIES PARTY

Sobota 7. november o 20:30, One Club Hlohovec

Ďalšia z víkendových tancovačiek. Tentokrát v rytme hudby z časov minulých. V klube One na oldieske za mix pultom predvedie svoje umenie DJ Marco Van Polo.

Rómska zábava so Sadra band

Sobota 7. november o 20:00, Šiša Bar

Vo víkendovej nádielke podujatí nie je o tancovačky núdza. V Šiša bare na Námestí svätého Michala sa budete môcť od ôsmej hodiny večer vytancovať dosýta na rómskej zábave, kde zahrá skupina Sadra band.

Kino: Čakáreň

Nedeľa 8. november o 19:00, Kino Úsmev

„Čakáreň je miestnosť, v ktorej jednoducho čakáme. Príchod vlaku, niekoho známeho, alebo len tak, čakáme čo príde a čas sa neuveriteľne vlečie. Minimálne polovičku života strávime čakaním, keď sa nič nedeje a predsa sa deje tak veľa. Občas sa v tých tichých chvíľach čakania dozvieme o človeku oveľa viac než v dramatických zlomoch. A o tých tichých chvíľach, ktoré nesú v sebe napätie zúfalého výkriku rozpráva aj tento film.

Môže vás zaujímať:

Už teraz vyberajte, kam skočíte: Novembrový KALENDÁR podujatí v Hlohovci a okolí

Foto: Ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM