Zuzana Jakubičková Krimi

Babička o momente, keď prišla o 18 900 €: Stratila som z toho dych!

Chvíľa nepozornosti a babička v momente prišla o celoživotné úspory. V kabelke, z ktorej odcudzenia je podozrivá mladá žena mala skoro 19 000 €, doklady a mobilný telefón. Peniaze chcela dať dcére na opravu okien.

Ilustračný obrázok k článku Babička o momente, keď prišla o 18 900 €: Stratila som z toho dych!
Zdroj: Policajný zbor SR

Krádež sa stala v jednom z piešťanských nákupných centier ešte 2. februára okolo 10.30 h. Peniaze plánovala dať žena svojej dcére na opravu okien. To však už nestihla.

„Ja som išla tak, že dostanem porážku. Ja som nemala dechu viete?“ povedala pre TV Markíza.

Hoci bola v blízkosti vozíka, stačila chvíľková nepozornosť a kabelka bola fuč. Pani v nej mala až 18 900 € uložených v obálke, ktoré predstavovali jej celoživotné úspory. Okrem vysokej hotovosti mala v kabelke peňaženku so 60 €, osobné doklady, mobilný telefón a kľúče od bytu.

„To nemôže byť ani pravda, to som si ja nezaslúžila. Až takto som dopadla, ani na pohreb na nič, 2,50 € som mala vo vačku. Veľmi som sa poučila.“ pokračuje babička vo svojej výpovedi pre TV Markíza.

„Ženu podozrivú z tejto krádeže zachytila priemyselná kamera. Polícia žiada občanov, ktorí ženu na obrázku spoznali, aby kontaktovali políciu v Piešťanoch na čísle: 0961 14 3705. Vzhľadom na výšku spôsobenej škody za takýto skutok hrozí odňatie slobody na šesť mesiacov až tri roky,“ povedala krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová. Fotky podozrivej si môžete pozrieť v našej fotogalérii.

Žene v nákupnom centre ukradli obrovskú sumu peňazí
4
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM