Zuzana Jakubičková Kultúra

Cameron Diaz a Jennifer Lopez v roli tehotných mamičiek

Začnite Nový rok klubovým filmom Najlepší športovec storočia, či záhadným Denníkom mŕtvych. Deti sa ako vždy môžu tešiť na rozprávku, tentokrát to bude Lišiak Renart.

Ilustračný obrázok k článku Cameron Diaz a Jennifer Lopez v roli tehotných mamičiek
Foto: Zuzana Jakubičková

Najlepší športovec storočia

štvrtok 3. januára o 20:oo h
97 min./ Vstupné : 2,00 € /Film ASFK/MP
Holandsko,Nemec­ko,Švedsko/ČT

Film na MFF Karlové Vary 2006 zaujal cimrmanológov Ladislava Smoliaka a Zdenka Svěráka. Vychádza totiž z absurdného nápadu – na holandského športovca storočia je nominovaný úplne neznámy muž, ktorý vyniká zvláštnym nadaním – vedel sedieť na kole. Tacke bol syn chudobného vidiečana. Už v detstve pochopil, že ak v niečom nevynikne, čaká ho byť chudobný ako jeho otec. Celý príbeh sa radí k smutnej komédii života človeka čo celý život presedel na kole a boj dievčaťa o lásku. Kto zvíťazí?

Denník mŕtvych

piatok 4. januára o 18:00 a 20:00 h
95 min./ Vstupné 2,0o €/ Uvádza Intersonic/ MP od 12 r. USA/ČD

Kde Ťa zastihne koniec? Partia mladých filmárov natáča nízkorozpočtový hororový film. Je už neskoro večer, a tak štáb herci sú už unavení. No z rádia ich preberie spáva – že mŕtvi nezostávajú mŕtvi. Niektorí skeptickí herci sa tomu vysmievajú a tak sa unavení vydávajú domov. No aj štáb ukončil natáčanie a tiež sa vydáva späť do civilizácie. Filmári zistia, že niečo nie je v poriadku a začína byť vážna, keď ich na ceste prekvapí šerif. Ten však nie je mŕtvy ani živý. No a takto vlastne začína tento film plný záhad. Ako to bude pokračovať a ako to skončí? Je na vás či to chcete vedieť. Ale určite sa Vám to oplatí !!!

Lišiak Renart

sobota 5., nedeľa 6. januára o 16:00 h
90 min./ Vstupné 2,00 €/ Uvádza Intersonic/ MP Luxembursko/ČD

Humorná animovaná rozprávka je dobrodružným príbehom mazaného lišiaka Renarta, ktorý je vydedenec – nepolepšiteľný a stále zasnený, ktorý sa nedokáže zmieriť s príliš nudnými pravidlami spoločenstva zvierat. Nie je dňa, kedy by nevymyslel nejakú bláznivú hlúposť, ktorá sa nikdy nestretne s pochopením okolia. Jednoducho je príliš veselá povaha. No a poďte spolu s ním zažívať príhody, ktoré sa nepošťastia len tak niekomu.

Ako porodiť a nezblázniť sa

sobota 5., nedeľa 6. januára o 18:00 a 20:00 h
110 min./ Vstupné 2,50 €/ Uvádza Forum Film/ MP od 15 r. USA/ČT

Pozvánka na romantickú komédiu len pre Vás!!! Filmová komédia * Ako porodiť a nezblázniť sa * ponúka humoristický pohľad do života 5 párov v radostnom očakávaní. Vo filme stretnete hviezdy ako Cameron Diaz, Matthew Morrison, Elizabeth Banks, Brooklyn Decker, Jennifer Lopez a mnoho ďalších, ktorí Vám pripravia veľa zábavy. Vo filme musíte bojovať s otázkou – čo robiť, keď prvé tehotenstvo príde skôr ako prvé rande? „Žiadne odsudzovanie!“ Každému sa predsa niekedy stane, že mu spadne dieťa do záchodu, alebo zje cigaretu, poprípade si vyzdvihnete z jaslí cudzie dieťa. No čo ešte na Vás čaká. Nechajte sa prekvapiť.

filmy 3.1.2013
4
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM