Zuzana Jakubičková Krimi

Divoká naháňačka na ceste: Motorkár v protismere a streľba!

Úsilie polície na zastavenie muža na motorke bolo márne. Motorkár bezohľadnou jazdou v protismere ignoroval výzvy na zastavenie a snažil sa ujsť. Zasahujúca hliadka musela použiť varovné výstrely. Vodič vtedy zastavil a začal unikať po svojich.

Policajná hliadka spozorovala krátko po deviatej večer muža na motorke, ktorý jazdil bez prilby. Rozhodli sa muža zastaviť a skontrolovať. Motorkár však na výzvu nereagoval a začal unikať preč. Medzi obcami Radošovce a Jaslovské Bohunice sa tak strhla naháňačka ako z amerického filmu.

Vodič motorky svojou jazdou v protismere začal ohrozovať ostatných účastníkov premávky, a tak polícia použila dva varovné výstrely do vzduchu. Vtedy motorkár zastavil na futbalovom ihrisku v Radošovciach, zoskočil z motorky a rozbehol sa do lesa.

Po niekoľkých minútach sa vrátil a policajtom tvrdil, že on na motorke nejazdil. Jazdec z Radošoviec odmietal vykonať dychovú skúšku na alkohol a tiež odber krvi. Následne na to bol zadržaný a umiestnený v cele. Na základe príkazu mu bola odobratá krv a bol prepustený na slobodu.

V súčasnosti prebiehajú procesné úkony, bolo začaté trestné stíhanie pre ohrozenie pod vplyvom návykovej látky, za čo mu hrozí jednoročné väzenie.

[color=#ff0000]­Súvisiace články:[/color] [link=http://www­.hlohovec24.sk/clan­ky?extend.139265_Vo­dicka-neodolala-alkoholu:-Jej-jazda-uputala-aj-policajtov!]Vodička neodolala alkoholu: Jej jazda upútala aj policajtov![/link] [link=http://www­.hlohovec24.sk/clan­ky?extend.137496_Pe­ter-na-bavoraku:-Do-matky-s-kocikom-vletel-stovkou!]Peter na bavoráku: Do matky s kočíkom vletel stovkou![/link]

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM