Futbal

EURO 2016 s Dnes24.sk: Čo takto sa na víkend naladiť peknou cenou? Futbalová súťaž pokračuje

Portál Dnes24.sk prináša v priebehu majstrovstiev Európy dennú súťaž o hodnotné ceny. Stačí len zodpovedať jednoduchú otázku.

Na úvod dôležité upozornenie, uzávierka aktuálneho hracieho dňa je v sobotu 18. júna 2016 o 11.00! Mená víťazov denných cien zverejníme rovnako v tento deň okolo obeda, 18. 6. v popoludňajších hodinách nájdete na našom portáli aj novú súťažnú otázku.

PREČÍTAJTE SI: Ako z fitnes súťaží. Na futbalových ME sa koná aj prehliadka veľkých svalov

Patrí medzi najväčšie hviezdy súčasného futbalu. Excentrický švédsky útočník Zlatan Ibrahimović, ktorý si meno urobil v Ajaxe, milánskych kluboch AC a Inter, Barcelone i PSG, je navyše aj jedným z najlepších strelcov kontinentálnych majstrovstiev. na konte má šesť gólov a stále môže predbehnúť lídra tejto štatistika Michela Platiniho.

Koľkých ME sa počas kariéry zúčastnil Zlatan Ibrahimović?

A/ dvoch

B/ troch

C/ štyroch

Odpovede zadávajte do priloženého formulára (stačí napísať písmeno a, b, c) pod článkom, platí, že nie ste limitovaní jedným pokusom, ale máte ich viac, tým pádom je aj šanca byť medzi výhercami vyššia.

Všetko o kontinentálnom šampionáte nájdete na partnerskom webe Sport7.sk

O čo sa hrá?

Hrajte s nami až do konca futbalového šampionátu a získajte jednu z denných cien. Stačí poslať správnu odpoveď na súťažnú otázku, ktorú zverejňujeme každý deň popoludní v správe s logom EURO 2016 s Dnes24.sk. Každý deň hráte o balíček pánskej kozmetiky od HENKEL SLOVAKIA – v ktorom bude okrem iného Fa Men Dark Passion a got2b phenoMENal krémový gél.

Na záver súťaže sa uskutoční žrebovanie o tri hlavné ceny – let balónom od od Darujletbalonom­.sk. Definitívny víťaz získa k možnosti pozrieť sa na svet z vtáčej perspektívy aj tekutý bonus – kartón piva s originálnym setom pohárov od KIKA BIER.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ: EURO 2016 s Dnes24.sk: Víťazte s Kozákovým tímom. V hre sú desiatky cien

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM