Futbal

EURO 2016 s Dnes24.sk: Deň sa dá vylepšiť zaujímavou cenou. Súťažíme aj v sobotu

Pokračujeme aj počas víkendu. Futbalová súťaž portálu Dnes24.sk má jednoduché pravidlá - stačí správne odpovedať na stanovenú otázku a pekná cena je na dosah.

Na úvod dôležité upozornenie, uzávierka aktuálneho hracieho dňa je v nedeľu 19. júna 2016 o 11.00! Mená víťazov denných cien zverejníme rovnako v tento deň okolo obeda, 19. 6. v popoludňajších hodinách nájdete na našom portáli aj novú súťažnú otázku.

PREČÍTAJTE SI: Ako z fitnes súťaží. Na futbalových ME sa koná aj prehliadka veľkých svalov

Slovenskí futbalisti cestovali na ich premiérové ME s očakávaniami. V prvom zápase s Walesom ale ťahali za kratší koniec a prehrali tesne 1:2. Nás ale zaujíma historicky prvý strelec našej reprezentácie na prvom podujatí.

Kto je vôbec prvým strelcom Slovenska na EURO?

A/ Duda

B/ Hamšík

C/ Mak

Odpovede zadávajte do priloženého formulára (stačí napísať písmeno a, b, c) pod článkom, platí, že nie ste limitovaní jedným pokusom, ale máte ich viac, tým pádom je aj šanca byť medzi výhercami vyššia.

Všetko o kontinentálnom šampionáte nájdete na partnerskom webe Sport7.sk

O čo sa hrá?

Hrajte s nami až do konca futbalového šampionátu a získajte jednu z denných cien. Stačí poslať správnu odpoveď na súťažnú otázku, ktorú zverejňujeme každý deň popoludní v správe s logom EURO 2016 s Dnes24.sk. Každý deň hráte o balíček pánskej kozmetiky od HENKEL SLOVAKIA – v ktorom bude okrem iného Fa Men Dark Passion a got2b phenoMENal krémový gél.

Na záver súťaže sa uskutoční žrebovanie o tri hlavné ceny – let balónom od od Darujletbalonom­.sk. Definitívny víťaz získa k možnosti pozrieť sa na svet z vtáčej perspektívy aj tekutý bonus – kartón piva s originálnym setom pohárov od KIKA BIER.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ: EURO 2016 s Dnes24.sk: Víťazte s Kozákovým tímom. V hre sú desiatky cien

PREČÍTAJTE SI: EURO 2016 s Dnes24.sk: Ďalšia futbalová otázka má svojho víťaza. Alebo víťazku?

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM