Futbal

EURO 2016 s Dnes24.sk: Opäť máte možnosť získať hodnotné ceny. Netreba váhať

Portál Dnes24.sk opäť ponúka súťažnú otázku, ktorej správna odpoveď vás nasmeruje k zisku peknej ceny.

Na úvod dôležité upozornenie, uzávierka aktuálneho hracieho dňa je vo štvrtok 23. júna 2016 o 11.00! Mená víťazov denných cien zverejníme rovnako v tento deň okolo obeda, 23. 6. v popoludňajších hodinách nájdete na našom portáli aj novú súťažnú otázku.

PREČÍTAJTE SI: Ako z fitnes súťaží. Na futbalových ME sa koná aj prehliadka veľkých svalov

Tretie majstrovstvá Európy v krajine galského kohúta sú rozmiestnené po celej krajine. Zápasy neponúka len hlavné mesto Paríž, ale aj futbalové bašty ako Marseille, Lyon, Lille či Saint-Étienne.

Ktoré z miest, kde sa ME hrajú, je geograficky položené najjužnejšie?

A/ Marseille

B/ Toulouse

C/ Nice

Odpovede zadávajte do priloženého formulára (stačí napísať písmeno a, b, c) pod článkom, platí, že nie ste limitovaní jedným pokusom, ale máte ich viac, tým pádom je aj šanca byť medzi výhercami vyššia.

Všetko o kontinentálnom šampionáte nájdete na partnerskom webe Sport7.sk

O čo sa hrá?

Hrajte s nami až do konca futbalového šampionátu a získajte jednu z denných cien. Stačí poslať správnu odpoveď na súťažnú otázku, ktorú zverejňujeme každý deň popoludní v správe s logom EURO 2016 s Dnes24.sk. Každý deň hráte o balíček pánskej kozmetiky od HENKEL SLOVAKIA – v ktorom bude okrem iného Fa Men Dark Passion a got2b phenoMENal krémový gél.

Na záver súťaže sa uskutoční žrebovanie o tri hlavné ceny – let balónom od Darujletbalonom­.sk. Jeden z majiteľov letenky dostane k možnosti pozrieť sa na svet z vtáčej perspektívy aj tekutý bonus – kartón piva s originálnym setom pohárov od KIKA BIER.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ: EURO 2016 s Dnes24.sk: Víťazte s Kozákovým tímom. V hre sú desiatky cien

PREČÍTAJTE SI: EURO 2016 s Dnes24.sk: Mnoho správnych odpovedí, ale len jeden víťaz

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM