Zuzana Jakubičková Od Vás

FOTO ČITATEĽKY: Takto to odflákli cestári na sídlisku

POHĽADOM ČITATEĽKY Katy z Hlohovca: Veľkým problémom mesta Hlohovec sú rozbité cesty. Na veľa miestach sú rozkopané, opotrebované a na niektorých chýbajú kusy asfaltu. Spôsob, akým sa v meste cesty opravujú si všimla naša čitateľka. Pozrite si, čo ne

Chcela by som sa s čitateľmi podeliť o zážitok z opravy cesty v Hlohovci. Na jednom hlohovskom sídlisku dávali cestári do poriadku rozbité cesty. No a mne nedalo nezaznamenať, ako to celé napokon dopadlo.

Cestárov tu volajú „lepkári“ lebo nič neopravia iba lepia diery. Vyzerá to hrozne. Mapy, zliepance, nespevnená krajnica, hrby. Je to jednoducho veľký odfláknutý otras.

Neváhala som a zobrala do ruky aparát a tak pridávam aj fotky priamo z miesta pre lepšiu predstavu. Je na nich jasne vidno nedokonalú úpravu vozovky a parkoviska na tomto sídlisku. Môžeme len dúfať, že sa nabudúce cestári viac posnažia a cesty budú vyzerať krajšie a bezpečnejšie.

[color=#ff0000]Ak aj vy máte zaujímave postrehy či zábery z vašeho okolia, pošlite ich na mailovú adresu[/color] (jakubickova@global24.sk)

Od Vás: Rozbitá cesta
2
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM