Erik Bojničan Rôzne

FOTOGALÉRIA: Do Hlohovca dorazila Perinbaba, takto to vyzerá v uliciach nášho mesta

Hlohovčanov prekvapuje nečakané sneženie. Zima dala o sebe opäť vedieť a posiela do našich ulíc čerstvú nádielku snehu i chladné počasie. Prečítajte si, čo si myslia o tejto zime.

Ilustračný obrázok k článku FOTOGALÉRIA: Do Hlohovca dorazila Perinbaba, takto to vyzerá v uliciach nášho mesta
Foto: Erik Bojničan / Zdroj: Dnes24.sk

Dnešok nám priniesol chladné počasie i husté sneženie, s ktorým už len málokto počítal. „V okrese Hlohovec sa MIESTAMI očakáva tvorba snehových jazykov. Tvorba snehových jazykov predstavuje potenciálne nebezpečenstvo pre dopravné aktivity,“ uvádzajú meteorológovia na SHMÚ.

Výstraha trvá do 18:00. Zatiaľ to však nevyzerá, že by malo prestať snežiť.

„Čisto z môjho pohľadu, momentálne ma ma toto počasie neobmedzuje pretože som doma, mam po skúškach.Mám rada, keď sa sneh udrží, keď už nasneží. Momentálne to tak ale nevyzerá. Najlepšie je teraz ležať doma. :),“ povedala nám študentka Monika (19).

„Ja mám Perinbabu veľmi rada, dnes sa s ňou vrece roztrhlo, jediné čo ma na tom ,,nebaví" je, že sa to topí skôr čo to stihne na zem dopadnúť, takže pekné a rozprávkové je to spoza okna, horšie je to pevnou nohou na chodníku. Chce to poriadne snehule, ale beriem to s rezervou,“ prezradila pre Hlohovec 24 Lenka Šimegová (25).

„Toto počasie sa mi páči. Mám rád sneh, aspoň nie je vidieť ten bordel všade okolo,“ s úsmevom povedal Štefan (25).

„Ja som na jednej strane rada, že konečne dorazila zima so snehom aj keď dva mesiace pozadu. sneh je pre nás posledné roky vzácnosť, hlavne na Vianoce veľmi chýba, preto sa teším, keď je konečne všetko biele. Na druhej strane to bude katastrofa, keď sa to všetko začne topiť, chodníky a cesty neodmetené a všade bude čľapkanica,“ povedala nám študentka Lucia Bališová (25).

Pozrite si zábery zasneženého Hlohovca v galérii.

Pozrite si fotografie zasneženého Hlohovca!
27
Galéria
Foto: Erik Bojničan / Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM