Zuzana Jakubičková Kultúra

Fragile v Hlohovci

V stredu, 21.3.2012, sa v Dome kultúry v Hlohovci uskutočnil prvý koncert a cappella zoskupenia FRAGILE, ktoré tvoria populárne osobnosti z televíznej obrazovky a muzikálových produkcií.

A čo to vlastne a cappella je?
Termínom a cappella sa označuje vokálna hudba, teda spev bez akýchkoľvek hudobných nástrojov. Tie si vo FRAGILE nahrádzajú svojím hlasom. Týmto zaujímavým spôsobom nám predviedli veľa známych popových i gospelových skladieb, ako napríklad: ISN´T SHE LOVELY – Stevie Wonder, ALL YOU NEED IS LOVE – John Lennon, LADY KARNEVAL – Karel Svoboda, Jiří Štaidl, BLACKBIRD – Paul McCartney, HIT THE ROAD JACK, OVER THE RAINBOW…

Na scéne sa predstavili: Helena Krajčiová, Jana Golisová, Soňa Norisová, Viliam Csontos, Slavo Košecký, Kamil Mikulčík a Braňo Kostka. Prítomných skoro 400 ľudí bavili moderátorskými vstupmi najmä Braňo Kostka a Kamil Mikulčík, samozrejme s prídavkami od ostatných členov.

Na záver si vyslúžili obrovský stand up, ktorý ich prinútil ešte zaspievať. Po koncerte nasledovala autogramiáda a fotenie s Fragile. Energia, ktorú Vám FRAGILE odovzdá z pódia sa dá len ťažko opísať. Treba ju jednoducho zažiť na vlastnej koži a budete sa tešiť na ďalší koncert, ktorým nás poctia.

autor: Alena Lelovičová foto: Jozef Lelovič

hc_fragile
61
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM