Zuzana Jakubičková Kultúra

Gurmáni si jarmok užijú: Pečené prasiatka, údené pstruhy!

Michalský jarmok so sebou prináša množstvo zábavy, koncertov a samozrejme gurmánske špeciality. Niekoľko desiatok stánkov ponúka svojím návštevníkom voňavé dobroty od šťavnatého mäska až po sladkosti. My vám povieme, kde nájdete skvelé a chutné pečen

Počas jarmoku sa chce každý ukázať v tom najlepšom a ponúknuť návštevníkom len to najlepšie. Vývarovňa u Mäsiarov sa preto spojila s mäsiarstvom, ktoré sa nachádza na ulici M. R. Štefánika a rozhodli sa pre návštevníkov pripraviť skutočné delikatesy.

Vývarovňu u Mäsiarov sme vám už pred niekoľkými mesiacmi predstavili. Nachádza sa pri stanici a denne sa tu naobeduje viac než 100 ľudí. Varia prevažne slovenskú kuchyňu a v tejto vízii sa snažia pokračovať ďalej.

V dvoch stánkoch priamo pri Vývarovni nájdete chutné pečené prasiatka, pre náročnejších guláš z diviny, údené pstruhy, kebab a rôzne druhy občerstvenia .

Ako jediní budú ponúkať pivko Bakalář, ktoré vás svojou chuťou osvieži a poteší. Zastavte sa preto počas jarmoku v ich stánkoch a ochutnajte špecialitky, ktoré vám budú počas troch dní ponúkať. Určite si pochutíte.

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM