Erik Bojničan Kultúra

Hlohovčania, nepreseďte víkend doma: Na aké podujatia si môžete vyraziť?

Presedieť víkend iba doma, by bola škoda. Vyraziť si totiž môžete napríklad na podujatia v Hlohovci a okolí. Zoznámte sa s našim výberom.

Ilustračný obrázok k článku Hlohovčania, nepreseďte víkend doma: Na aké podujatia si môžete vyraziť?
Foto: Erik Bojničan / Zdroj: Dnes24.sk

Turisticko-lyžiarske podujatie

Sobota 28. január od 09:30, Kultúrny dom Svrbice

Ak mate radi pohyb v zimnej prírode, nemusíte chodiť ďaleko. Pár kilometrov od Hlohovca sa bude konať podujatie, ktoré by bola škoda premeškať – I. ročník Svrbickej snežnej stopy. Toto turisticko-lyžiarske podujatie sa uskutoční v pohorí Považského Inovca a je určené pre začiatočníkov, pravidelných účastníkov bežkárskych podujatí, rekreačných i výkonných bežcov.

Tajný život maznáčikov

Sobota 28. január o 17:00, Kino Úsmev

Animovanú komediálnu lahôdku, v ktorej sa dozviete, čo robia vaši štvornohí miláčikovia, keď nie ste doma si nachystalo kino Úsmev v Hlohovci na sobotný podvečer. Psík Max a jeho panička Katie sú spriaznené duše, najlepší kamoši na svete. Katie sa každý deň vytrácala z domu. Katie si priviedla z útulku psie monštrum Baróna a rozhodne sa, že od tej chvíle budú žiť v trojici. Medzi Maxom a Barónom vzniká nenávisť. Max skončil v útulku. Našťastie Max má doma svorku priateľov, ktorí ho nenechajú v štichu. Vydajú sa na dobrodružnú výpravu, zachrániť Maxa. Musia to však zvládnuť kým sa ich „páničkovia“ vrátia domov.

Extraligový zápas našich

Sobota 28. január o 18:00, Športová hala na Zábraní

Po zimnej prestávke si fanúšikovia športu a predovšetkým hádzanej prídu na svoje. Našich extraligistov čakajú posledné tri kolá základnej časti, v ktorých sa rozhodne o tom, kto si zahrá v nadstavbe. Hlohovčania môžu o svojej účasti rozhodnúť už počas zápasu s Považskou Bystricou, ktorý je na pláne v sobotný podvečer.

Koncert známej kapely

Sobota 28. január, od 20:00, City Club – Šrobárová ulica Trnava

Načnite sobotný večer veselo. Horkýže Slíže sa chystajú rozprúdiť skvelú zábavu v neďalekej Trnave. Návštevníci sa môžu tešiť na noc napumpovanú nezameniteľnými hitmi tejto známej slovenskej kapely. Jej koncert môžete zažiť v City Clube na Šrobárovej ulici v Trnave od 20.00 hodiny.

Posledný kráľ

Nedeľa 29. január o 19:00, Kino Úsmev

Nedeľný večer v hlohoveckom kine Úsmev vás zavedie na ďaleký sever. Výpravná historická dráma o dvojici mužov, ktorí majú v rukách budúcnosť nórskeho kráľovstva – malého dediča trónu, ktorého musia uchrániť pred neľútostnými vrahmi. Nórsko je rozvrátené občianskou vojnou. Vo víre intríg umiera kráľ a tesne pred svojou smrťou odhaľuje, že má nemanželského syna – Håkona Håkonsona, dediča trónu. Začína zúrivý súboj o život malého dieťaťa.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Hlohovca a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM