Klaudia Goncalves Rôzne

Hlohovec v konkurencii obstál: V súťaži o NAJ mesto a obec skončil na 4. mieste

Naj mesto a obec Slovenska sú známe. Hlohovec sa v silnej konkurencii v súťaži celoslovenského informačného portálu umiestnil na výbornom mieste.

Ilustračný obrázok k článku Hlohovec v konkurencii obstál: V súťaži o NAJ mesto a obec skončil na 4. mieste
Foto: Klaudia Goncalves / Zdroj: Dnes24.sk

Celoslovenský informačný portál o Slovensku Slovakregion vyhlásil výsledky súťaže Naj mesto a obec Slovenska 2019 a Primátor/Starosta Slovenska 2019. Od 1. apríla do 31. októbra mohli ľudia hlasovať za najlepšie obce a ich primátorov či starostov.

Hlohovec sa prebojoval do top desiatky slovenských miest, s počtom hlasov 17 511 sa umiestnil na krásnom 4. mieste.

Prvenstvo tiež zostáva v Trnavskom kraji. Víťazom súťaže o NAJ mesto sa stala Trnava s 22 381 hlasmi. O 640 hlasov menej získala Spišská Nová Ves, ktorá skončila druhá a za ňou skončil s podobným rozdielom, takmer 600 hlasov, Púchov.

V súťaži bojovalo o prvenstvo 139 miest Slovenska.

„Sme 4. najkrajšie mesto Slovenska! Vďaka všetkým, ktorí za to môžu. Kto má srdce a oči otvorené, vidí a užíva si to,“ potešil sa z krásneho umiestnenia Hlohovca primátor Miroslav Kollár na sociálnej sieti.

„Ďakujeme všetkým hlasujúcim i návštevníkom portálu za všetky hlasy pre mestá a obce, za e-maily, ktoré boli z rôznych kútov Slovenska i zo zahraničia, čo nás veľmi teší,“ vyjadril vďaku portál Slovakregion, organizátor súťaže.

Foto: ilustračné

Zdroj: hlohovec.dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM