Erik Bojničan Rôzne

Hlohovskí žiaci sa nestačili diviť: Obrovské prekvapenie na záver školského roka!

To bol ale zážitok! Počas posledného dňa školského roka zažili žiaci jednej z hlohoveckých základných škôl naozaj veľké prekvapenie, veď sledujte...

Ilustračný obrázok k článku Hlohovskí žiaci sa nestačili diviť: Obrovské prekvapenie na záver školského roka!
17
Galéria
Foto: Erik Bojničan / Zdroj: Dnes24.sk

Na „šestke“, ako sa ZŠ na Podzámskej v Hlohovci zvykne hovoriť, panovala v piatok dobrá nálada. Tak ako aj v ostatných školách na celom Slovensku i tam žiaci prekročili brány školy posledný raz pred odštartovaním letných prázdnin.

Parádne prekvapenie

Študenti majú pred sebou dva mesiace oddychu, no v posledný deň školy pred odpočinkom ich ešte čakala posledná povinnosť. Rozlúčiť sa so spolužiakmi, pedagógmi a prevziať si z rúk svojich triednych učiteľov vysvedčenia. V areáli na Podzámskej však bolo o čosi viac rušno. Došlo totiž na veľmi pekné prekvapenie!

Za školou v blízkosti ihriska sa už od ranných hodín začalo stavať pódium a tí všímavejší žiaci začali tušiť, že sa niečo chystá. Po príhovoroch riaditeľky a pedagógov sa pod pódium zišli školáci a nedočkavo čakali, čo sa bude diať.

VIDEO: Záver školy v Hlohovci? Veľké prekvapenie v podobe známej speváčky!
1
Galéria

Skvelá atmosféra

A veru sa dialo. Na žiakov zo Základnej školy Podzámska totiž čakalo veľké prekvapenie a to v podobe známej speváčky Emmy Drobnej, ktorá im prišla osobne zaspievať. Keď to školáci zistili, po areáli sa začali šíriť radostné výkriky, ktoré boli počuť do ďaleka.

Zdroj: YouTube.com

Emma Drobná spolu s hudobným doprovodom rozospievala nadšené publikum. Počas jej vystúpenia panovala výborná nálada. Veselo vystupujúca speváčka študentov vychválila a tí zasa predviedli nefalšovanú radosť. O tom, aká počas jej vystúpenia panovala atmosféra sa môžete presvedčiť vo videách a na fotografiách.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Hlohovca a okolia.

Autentické FOTKY: Školákov v Hlohovci čakalo megaprekvapenie!
17
Galéria
Foto: Erik Bojničan / Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM