Erik Bojničan Rôzne

Každý žiak donesie aspoň jeden: Čo robí obľúbený učiteľ z Obchodnej akadémie v Hlohovci s toľkými kvetmi?

Deti dnes posledný krát v tomto školskom roku zasadli do školských lavíc. Ako symbol vďaky za celý školský rok je vo zvyku učiteľovi podarovať pri tejto príležitosti kvet. My sme sa pýtali obľúbeného učiteľa Stanislava Kamenčíka, čo s nimi robí.

Ilustračný obrázok k článku Každý žiak donesie aspoň jeden: Čo robí obľúbený učiteľ z Obchodnej akadémie v Hlohovci s toľkými kvetmi?
Zdroj: Dnes24.sk

Obľúbený učiteľ z Obchodnej akadémie v Hlohovci Stanislav Kamenčík ukončil podľa jeho slov pracovne zaujímavý, aj náročný školský rok. „Absolvoval som viaceré školenia v súvislosti s modernizáciou školstva, čo ma zaväzuje k aktívnej práci v tomto smere,“ hovorí učiteľ.

„Veľa kvetov nedostávam, ale ak predsa, rád ich venujem manželke alebo mame,“ prezrádza Kamenčík.

Ako sa chystá prázdninovať? „Z pohľadu učiteľa ide o čerpanie dovolenky. Teším sa na to, že si oddýchnem, najlepšie niekde v prírode s rodinou a blízkymi, a zregenerujem sily,“ prezrádza obľúbený učiteľ o jeho plánoch.

„Destináciu dovolenky naplánovanú nemáme, no chcem sa zúčastniť niektorých hudobných festivalov a tiež ma čaká viacero vystúpení s mojou hudobnou skupinou,“ hovorí ďalej Kamenčík, ktorý dodáva, že v prípade, ak zostane trochu času, rád by vybehol niekam do blízkeho okolia na turistiku.

Čítajte tiež:

Obľúbený hlohovský učiteľ Stanislav Kamenčík (32): Učiteľ nesmie byť suchár, musí ukázať aj svoju ľudskú stránku

Hudobný darček pre maturantov od obľúbeného učiteľa: Pri prvých slovách išli všetci do kolien! VIDEO

V škole obľúbená Jana Kyseľová: Učiteľ by mal byť nielen dobrý pedagóg, ale aj psychológ

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM