Klaudia Goncalves Kultúra Rôzne Správy

Koľko zaplatíte za punč či varené víno? Pozreli sme sa na ceny na vianočných trhoch

Vianočné mestečko v Hlohovci ponúka množstvo horúcich i studených alko a nealko nápojov, ako aj širokú škálu tradičných pokrmov. Ceny nápojov a jedál sú porovnateľné s inými mestami Slovenska.

Ilustračný obrázok k článku Koľko zaplatíte za punč či varené víno? Pozreli sme sa na ceny na vianočných trhoch
6
Galéria
Foto: Klaudia Goncalves / Zdroj: hlohovec.dnes24.sk

Vianočné trhy v Hlohovci odpálila prvým koncertom Andrea Zimányiová. Koncertu predchádzal príchod Mikuláša, ohňostroj a rozsvietenie vianočného stromčeka. Diváci koncertu aj Mikulášskeho programu sa mohli občerstviť a zahriať rôznymi alkoholickými a nealkoholickými nápojmi a pre hladných bolo v ponuke množstvo chutných tradičných i menej tradičných jedál.

Koľko zaplatíte tento rok za punč či varené víno? Pozreli sme sa bližšie na ceny nápojov a jedál z ponuky vo vianočnom mestečku.

Za grilovaný oštiepok (70g) zaplatíte 2,50€, v ponuke sú aj syrové nite, bryndza a rôzne druhy syra. Za liter domácej žinčice zaplatíte 3,50€.

Cigánsku pečienku (kuraciu alebo bravčovú) si môžete kúpiť za 3,50€ , rovnako ako aj klobásu z diviny. Vo vianočnom mestečku nesmie chýbať ani vianočná kapustnica, za porciu zaplatíte 3€. Pre nenáročných je v ponuke aj omastený chlieb s cibuľou za 1,50€.

A čo nápoje? Dvojdecový vianočný punč kúpite za 1,50, nealkoholický variant za 1€. Rovnakú sumu zaplatíte za varené vínko. Sortiment sa v jednotlivých stánkoch mierne líši, ceny sú však zhruba rovnaké.

Koľko zaplatíte za punč či varené víno? Pozreli sme sa na ceny na vianočných trh
6
Galéria
Foto: Klaudia Goncalves / Zdroj: hlohovec.dnes24.sk
Zdroj: hlohovec.dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM