Zuzana Jakubičková Rôzne

Kúpalisko otvoria už onedlho, zaplatíme viac!

Máj je mesiacom, kedy sa postupne otvárajú brány letných slovenských kúpalísk. Hlohovec nezaostáva a svoje brány pre návštevníkov otvorí už začiatkom júna. Pridá sa k nemu aj termálne kúpalisko Koplotovce.

Bazény sa začnú napúšťať medzi 5 až 10. júnom. Kúpalisko by sa tak o pár dní neskôr malo dostať do plnej prevádzky, čo ale samozrejme ovplyvňuje aj počasie. Vstupné sa oproti minulému roku zvýši o 50 centov. Zamestnanci robia posledné úpravy v podobe kosenia trávy, čistenia bazénov a menších maliarskych prác.

Aby bolo prostredie pre Váš relax čo najpríjemnejšie, v areáli nájdete okrem bazénov aj tenisové kurty, minigolf, fitnes, saunu, krytý bazén a tiež občerstvenie v podobe bufetu. Za mierny poplatok je možné prenajať si lehátko. Vaše kúpalisko bude otvorené denne od 10:00 – 19:00.

Podobne ako kúpalisko v Hlohovci sa na otvorenie pripravuje aj termálne kúpalisko Koplotovce. Je známe aj ako najmenšie kúpalisko na Slovensku. Termálna voda, ktorá tu vyviera pomáha hlavne ľuďom s kožnými problémami, a tiež pri ochoreniach tráviaceho a pohybového ústrojenstva.

Do plnej prevádzky by sa malo spustiť začiatkom júna za predpokladu pekného a teplého počasia. Vstupné sa pohybuje okolo 0,70 centov pre dospelého a 0,40 centov pre dieťa do 12 rokov. Maličký areál kúpaliska ponúka aj bufet s rýchlym občerstvením.

kupalisko
17
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM