Klaudia Goncalves Krimi Rôzne Správy

Lekár skonštatoval smrť: Záchranári mužovi po páde z výšky nedokázali pomôcť

Záchranári prijali hlásenie o zranenom mužovi ležiacom na zemi v blízkosti hlohovského sídliska. Lekár konštatoval smrť.

Ilustračný obrázok k článku Lekár skonštatoval smrť: Záchranári mužovi po páde z výšky nedokázali pomôcť
Foto: Erik Bojničan / Zdroj: Dnes24.sk

V utorok v skorých ranných hodinách prijala tiesňová linka hlásenie o nehybnom zranenom mužovi, ležiacom v blízkosti sídliska v lokalite M.Bela, známej aj ako „Čínsky múr“. Na miesto boli okamžite vyslaní záchranári, mužovi už však nedokázali pomôcť.

„Výzvu na tiesňovú linku 155 sme prijali o 04:35 hod s tým, že na zemi leží muž, ktorý nedýcha a má viditeľné poranenie hlavy. Žiaľ, záchranári, ktorých sme vyslali, už mužovi nedokázali pomôcť a lekár musel konštatovať smrť,“ uviedla Alena Krčová, hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby SR.

Podľa informácií od polície sa jednalo o pád z výšky, polícia však vzhľadom na okolnosti prípadu nechce poskytnúť podrobnejšie informácie.

„Môžeme potvrdiť, že došlo k úmrtiu osoby bez cudzieho zavinenia. Avšak vzhľadom na citlivosť prípadu nemôže polícia poskytnúť bližšie informácie,“ informovala Mária Linkešová, hovorkyňa KR PZ v Trnave.

Foto: ilustračné

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM