BTW Správy

Leto je tu! Kúpalisko v Hlohovci naštartovalo sezónu

S prípravami bazénov na mestskom kúpalisku začalo v júni, novú letnú sezónu kúpalisko otvára 1. júla.

Ilustračný obrázok k článku Leto je tu! Kúpalisko v Hlohovci naštartovalo sezónu
Foto: Erik Bojničan / Zdroj: Dnes24.sk

Kúpalisko zďaleka nie je len o kúpaní. Podľa hovorkyne mesta Hlohovec Zuzany Hrinkovej Siebenstichovej sa môžu návštevníci okrem osvieženia v bazéne zabaviť aj volejbalom, minigolfom a ďalšími aktivitami.

Kúpalisko prešlo počas roka modernizáciou.

„Prebehla kompletná rekonštrukcia sociálnych zariadení a prezliekarní pre návštevníkov. Zároveň sme vybudovali bezbariérový prístup, toaletu a prezliekareň pre imobilných. Doplnili sme oplotenie pri plážovom ihrisku, obnovili oplotenie a nátery všetkých bazénov. Veríme, že tieto úpravy zvýšia komfort a zlepšia zážitok z návštevy kúpaliska,“ vysvetlil konateľ Bytového hospodárstva Peter Ulík.

Kedy a za koľko

Kúpalisko bude počas letnej sezóny otvorené každý deň od 10:00 do 19:00. Letný bufet bude takisto otvorený každý deň od 10:00 do 21:00.

Celodenné vstupné pre dospelých je 4 €, pred deti do 15 rokov, dôchodcov a držiteľov preukazu ZŤP je vstupné 2,50 €. Permanentku je možné zakúpiť si na celé leto za 70 €.

Opatrenia v platnosti

Bytové hospodárstvo zároveň na svojej webovej stránke upozorňuje všetkých klientov na dodržiavanie prijatých opatrení v súvislosti s pandémiou COVID-19, nariadených Vládou SR..

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM