Erik Bojničan Krimi

Mesto aj policajti bijú na poplach: V Hlohovci vraj niektoré veci miznú ako zázrakom!

Radnica, Mestská polícia aj Obvodné oddelenie Policajného zboru poslali dôležité upozornenie.

Ilustračný obrázok k článku Mesto aj policajti bijú na poplach: V Hlohovci vraj niektoré veci miznú ako zázrakom!
Zdroj: TASR

Ak sa chystáte na nákup, alebo k lekárovi dávajte si pozor na svoje veci a zvýšte opatrnosť. Mohli by ste sa podľa mesta stať obeťou krádeže! Podľa referentky pre komunikáciu a vonkajšie vzťahy Zuzany Hrinkovej Siebenstichovej mesto Hlohovec, Mestská polícia a Obvodné oddelenie Policajného zboru Hlohovec upozorňujú občanov na zvýšený počet drobných krádeží v našom meste.

„V uliciach Hlohovca sme za posledné týždne zaznamenali výrazný nárast počtu drobných krádeží,“ upozorňuje Hrinková Siebenstichová, ktorá dodáva, že zlodejov lákajú najmä kabelky a peňaženky bez dozoru, obzvlášť voľne odložené osobné veci v nákupných košíkoch.

„Krádeže boli zaznamenané v obchodoch, nákupných centrách aj v zdravotných strediskách. Neraz sa poškodenými stali predavačky obchodov, ktorým boli odcudzené peňaženky spoza pultu predajní. Polícia apeluje na občanov, aby boli obozretní a neponúkali zlodejom ľahkú príležitosť k nezákonnému obohateniu,“ popisuje Hrinková Siebenstichová

Hrinková Siebenstichová vyzýva všetkých, ktorí sa stanú obeťou krádeže, aby neodkladne kontaktovali štátnu políciu na telefónnom čísle 158 alebo Mestskú políciu na čísle 159.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM