Zuzana Jakubičková Krimi

Muž vyčíňal na pumpách: Fígľom natankoval 3 700 l nafty

Polícia žiada o pomoc pri pátraní. Neznámy muž si zaobstaral tri tankovacie karty, ktoré opakovane používal na rôznych čerpacích staniciach. Za mesiac sa mu tak podarilo natankovať vyše 3 700 litrov nafty.

Polícia pátra po totožnosti muža na záberoch priemyselnej kamery. Podozrivý si zatiaľ nezisteným spôsobom zaobstaral tri tankovacie karty, ktoré boli vydané pre trnavskú spoločnosť. Pridelené boli na prevádzku nákladného firemného auta.

Karty použil na viacerých miestach, v Trenčíne, Púchove, Trnave, Jarovciach a dokonca aj v Rakúsku. Celkovo sa mu podarilo natankovať 3773 litrov nafty a zakúpiť tri diaľničné známky. Spoločnosti tak vznikla škoda vo výške 5321 €.

V prípade, že ste muža na záberoch spoznali, oznámte to na políciu prostredníctvom linky 158. Pomôžete tak polícii pri objasnení uvedeného zločinu.

[color=#ff0000]­Súvisiace články:[/color] [link=http://www­.hlohovec24.sk/clan­ky?extend.139824_Roz­ruch-na-moste:-Samovrazedna-drama-zastavila-dopravu!]Rozruch na moste: Samovražedná dráma zastavila dopravu![/link] [link=http://www­.hlohovec24.sk/clan­ky?extend.139723_Pre­fikani-podvodnici-v-herni:-Takto-krupierku-obrali-o-3–500-%E2%82%AC]Prefíkaní podvodníci v herni: Takto krupiérku obrali o 3 500 €[/link]

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM