Erik Bojničan Rôzne

Myslíte si, že poznáte Hlohovec ako svoju dlaň? Hrajte FOTOKVÍZ a overte si to

Ulice v Hlohovci máte prejdené krížom-krážom a dokonale ich poznáte? Či je to naozaj tak si môžete vyskúšať s našim kvízom zameraným na všímavosť.

Ilustračný obrázok k článku Myslíte si, že poznáte Hlohovec ako svoju dlaň? Hrajte FOTOKVÍZ a overte si to
Foto: Erik Bojničan / Zdroj: Dnes24.sk

Na múroch mnohých budov po celom meste môžeme vidieť umiestnené pamätné tabule, ktoré nám pripomínajú rôzne udalosti z histórie nášho mesta. Vídame ich pravidelne, takmer pri každej prechádzke po uliciach. Vedeli by ste však z pamäte umiestniť tú ktorú tabuľu na konkrétnu ulicu? Ak si myslíte, že Hlohovec dokonale poznáte a nenecháte sa len tak ľahko zaskočiť, otestujte si vašu pozornosť a všímavosť.

Postupne sa vám na fotkách zobrazí 10 pamätných tabúľ z Hlohovca a ku každej máte tri možnosti, potrebné je označiť správny názov ulice. Avšak pozor, na každú fotku máte len 10 sekúnd, inak bude otázka označená ako nesprávne zodpovedaná. Fotokvíz bude okamžite vyhodnotený a vy zistíte, koľko ulíc ste označili správne.

Kvíz môžete kedykoľvek opakovať a vylepšovať si svoje skóre. Výsledok kvízu môžete jednoducho, jediným kliknutím, zdieľať na facebooku a pochváliť sa ním i vaším priateľom.

Hrajte tu: Orientujete sa v pamätných tabuliach Hlohovca?

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Hlohovca a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM