Krimi

Natankovali a ušli bez zaplatenia: Polícia pátra po týchto mužoch

Na čerpacej stanici v Šulekove si muži natankovali bez zaplatenia. Pri stotožnení osôb by polícii mohli pomôcť prípadní svedkovia.

Ilustračný obrázok k článku Natankovali a ušli bez zaplatenia: Polícia pátra po týchto mužoch
Zdroj: Polícia SR - Trnavský kraj

Policajti z Leopolodova vyšetrujú krádež benzínu na čerpacej stanici v Šulekove. Incident sa odohral ešte začiatkom júla. Informuje o tom polícia na sociálnej sieti.

Celá akcia mala podľa policajtov veľmi pokojný priebeh. „Dvaja si posedkávali v aute Ford Mondeo. Zadný spolujazdec v oranžovom tričku, s nedbalým lookom sa dal na poháďaka, oprel lakeť a natankoval asi pol nádrže. Keď zistil, že stačí, tankovaciu pištoľ zavesil na stojan, sadol do auta a už ich nebolo,“ opísala udalosť polícia.

Zaplatiť za benzín sa neunúvali. „Po tmavom aute, s nemeckým evidenčným číslom EVČ: BZDA 340, sa zľahla zem,“ dodávajú muži zákona.

Prečítajte si tiež

Policajti predpokladajú, že sa na ceste tento Ford aj s pasažiermi ešte niekde objavil a objaví. Polícia sa obracia na na prípadných svedkov.

Ak ste auto v deň udalosti, t.j. 10.7. asi o 17.24 h v Šulekove videli, alebo máte akékoľvek informácie k prípadu, oznámte to na polícii.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Ďalšie udalosti

NA TAKÝCHTO POZOR: NATANKUJÚ A ZDRHNÚ MIESTNI, CUDZINCI ALEBO NAŠINCI? Policajti z Leopolodova vyšetrujú krádež benzínu...

Posted by Polícia SR - Trnavský kraj on Wednesday, July 28, 2021
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM