Zuzana Jakubičková Kultúra

Oscarový herec Antony Hopkins cez víkend v kine Úsmev

Víkendové kino opäť začíname vo štvrtok a to filmom Pán Nikto. Kino Úsmev sa rozhodlo na tento deň znížiť cenu vstupného na 1 euro. Okrem toho sa môžete tešiť aj na slovenskú komédiu Tigre v meste.

Ilustračný obrázok k článku Oscarový herec Antony Hopkins cez víkend v kine Úsmev
Foto: Zuzana Jakubičková

Pán Nikto

štvrtok 14. marca o 20:oo h
155 min./ Vstupné : 1,00 € /Uvádza ASFK/MP od 15 r. Francúzsko, Kanada, Belgicko, SRN/ČT

Život je plný rozhodnutí… Aké urobíš nabudúce? Film sa odohráva v roku 2092. Mars je prázdninovým rezortom a Nemo Nikto žije bežný život po boku svojej ženy Elise a ich troch detí. Mr. Nikto je 117-ročný muž – najstarší človek na svete a posledný smrteľník v časoch, keď sa vďaka vedeckým poznatkom už neumiera. Nemo spomína na svoje tri životy, ktoré možno prežil s troma rôznymi ženami… V živote záleží len na rozhodnutiach, ktoré v jeho priebehu robíme. Každý má nekonečne veľa možností a robí dobré i zlé rozhodnutia. Nemo Nikto si predstavuje všetky možnosti, ktoré mal v každej situácii na výber a zvolil si jednu z možností.

Srdce v Atlantíde

** piatok 15. marca o 18:00 a 20:00 h**
101 min./ Vstupné 2,00 €/ Uvádza Continental/ MP od 15 r. USA/ČT

Film zachytáva 50 roky, kedy sa éterom niesli piesne Elvise Presleyho a Ameriku strašil duch studené vojny. Fotograf Bobby Garfield, ktorý dostal oznámení o smrti svojho kamaráta z detstva, sa na Sullyho pohrebe dozvie, že medzi živými už nie je ani jeho prvá láska Carol. V deň Bobbyho jedenástich narodenín sa k nim ako nájomník prisťahoval tajomný Ted Brautigan – vzdelaný muž bez minulosti. Hneď si získal obdiv chlapca, ktorý stratil otca a matka mu nevenuje dostatok lásky. Bobby nechápe, prečo sa Ted skrýva, snaží sa mu zo všetkých síl pomôcť. Dostáva od neho do vienku dar, ktorý mu už nikdy nikto nevezme –preniknúť pod povrch veci a vzájomného priateľstva.

Tom Jerry – 1. časť

** sobota 16., nedeľa 17. marca o 16:00 h**
93 min./ Vstupné 1,50 €/ Uvádza Continental/ MP USA/ČD

No a ponúka sa nám 1a1/2 hodiny ohromnej zábavy s postavičkami, ktoré bavia malých i veľkých už dlhé roky. Takže opäť Vás pozýva tato dvojica „ nepriateľov “ na svoje veselé boje a prekáračky, ktoré opäť budú spolu zvádzať. Čaká na Vás vzrušenie, súperenie, a kamarátstvo týchto dvoch.

Tigre v meste

** sobota 16., nedeľa 17. marca o 18:00 a 20:00 h**
100 min./ Vstupné 2,50 €/ Uvádza Continental/ MP od 15 r. SR

Pozývame Vás na pestrý, nie len ľúbostný príbeh priateľov, ktorí si počas niekoľkých dní upracú svoje životy s nájomným vrahom za chrbtom. Celovečerný filmový debut Juraja Krásnohorského a scenáristky Lucie Šipošovej je poňatý ako ľahká komédia s humorom, dynamickými zábermi a priamočiarou hereckou interpretáciou. Vo filme stretneme známe slovenské herecké tváre ako je Ivana Moorová, ale aj neopozerané mladé talenty, ktoré zavedú diváka na podivuhodné miesta Bratislavy, aby im vdýchli farby a závan dobrodružstva.

Ukážky filmov 14.3.2013
3
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM