Zuzana Jakubičková Kultúra

Posledný film Radoslava Brzobohatého a Jiřiny Jiráskovej cez víkend v kine Úsmev

Pozývame Vás do kina na posledný film Radoslava Brzobohatého a Jiřiny Jiráskovej. Trpká komédia s hviezdnym obsadením vás určite chytí za srdce. Pre milovníkov agenta Bourna je tu film ID:A v ženskom prevedení.

Ilustračný obrázok k článku Posledný film Radoslava Brzobohatého a Jiřiny Jiráskovej cez víkend v kine Úsmev
Foto: Zuzana Jakubičková

Rekviem za sen

štvrtok 31. januára o 20:oo h
102 min./ Vstupné : 2,00 € /Film ASFK/MP od 15 r.
USA/ČT

Vdova Sára Goldfarb žije na Coney Islande a ľahko podlieha mámeniu televíznych programov. Práve teraz drží diétu, aby sa mohla zúčastniť jednej zo show. Jej milý ale bezmocný syn Harry má novú priateľku Marion a spoločne sa snažia čeliť bolestnej realite útekom do snov. Ani Harryho najlepší priateľ Tyrone, ktorý sa živí predajom drog, nemá ľahký život. A tak sa štvorica ľudí, ktorým osud neprial šťastie, točí v bludnom kruhu bezmocnosti a beznádeje. Ako bude ich život pokračovať???

ID:A

piatok 1. februára o 20:00 h
100 min./ Vstupné 2,50 €/ Uvádza Film Europe/ MP od 15 r. Dánsko/ČT

Režisér filmu Christian E. Christiansen predstavuje divákovi inteligentný a odvážny kriminálny thriller v ktorom kombinuje prvky klasického krimi žánru s psychologickým road movie a vytvára mysteriózny, akčný a vizuálne atraktívny film z nórskeho prostredia. Alieny sa prebudí vo francúzskej rieke s krvavou ranou na hlave a s taškou napchatou dvoma miliónmi eur. Nevie kto je. Neskôr zistí že má dánsky prízvuk a tak sa vyberie do Dánska vypátrať kto skutočnosti je. Jej hľadanie vlastnej identity skomplikujú neznámi muži, ktorí ju neustále prenasledujú. No a tu je naše pozvanie, aby ste sa dozvedeli aj Vy ako to dopadne.

Tom a Jerry: Kúzelný prsteň

sobota 2., nedeľa 3. februára o 16:00 h
62 min./ Vstupné 1,50 €/ Uvádza Continental/ MP USA/SD

No a predstavuje sa nám slávna filmová dvojica Tom a Jerry, ktorí Vás pozývajú do svojho dobrodružného sveta plného zvedavosti a ich malérov.
Tom stráži tajomný kúzelný prsteň ako oko v hlave, ktorý zhodou okolnosti náhodou je navlečený cez hlavu Jerryho, ktorý sa snaží Toma zbaviť. No samozrejme to iste chce aj Tom – zbaviť sa Jerryho. Tak určite neodmietnete naše pozvanie do kina.

Vrásky z lásky

sobota 2., nedeľa 3. februára o 18:00 a 20:oo h
101 min./ Vstupné : 2,50 € /Film Continental/MP od 12 r.
ČR

Pozývame Vás do kina na posledný film Radoslava Brzobohatého a Jiřiny Jiráskovej. Trpká komédia ktorá zachytáva bývalého učiteľa Ota, ktorý vo svojom dôchodcovskom veku má radu vrtochov, ktorými komplikuje život svojmu synovi. Určite sa môžete tešiť na zaujímavý dej prepletený rôznymi humornými scénkami. Film má skutočne hviezdne obsadenie – okrem už uvedené vynikajúce dve české herecké legendy budeme mať možnosť vidieťJiřinu Bohdanovú, Ivana Trojana, Taťjanu Medveckú a ďalších vynikajúcich českých hercov.

filmy 31.1.2013
3
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM