Zuzana Jakubičková Krimi

Prefíkaní podvodníci v herni: Takto krupiérku obrali o 3 500 €

Dvaja muži sa pekne obohatili. Počas hrania na automatoch oklamali krupiérku a podvodom od nej získali vyše 3000 €. Žena mužov odhalila a snažila sa peniaze získať naspäť. Tí však vzali nohy na ramená a z herne ušli. Polícia týmto žiada o pomoc pri p

Polícia vyšetruje podvod, ku ktorému došlo v jednej trnavskej herni. Dvaja muži tu od rána do poobedia nasledujúceho dňa hrali automaty. Počas toho postupne vylákali od krupiérky peniaze v hodnote 3507 €. Nosili jej výherné tikety s rôznymi sumami, za ktoré im vyplatila peniaze v hotovosti.

Peniaze si dali vyplácať napriek tomu, že si sumy už predtým nahrali do výherného stroja. Keď im krupiérka na podvod prišla a žiadala od nich vrátenie peňazí, páchatelia ušli.

Polícia v súvislosti s vyšetrovaním prosí občanov o pomoc pri zistení totožnosti dvoch mužov na fotkách. Obaja sú vo veku 25 až 30 rokov, tmavšej pleti a štíhlej postavy. Výška jedného je 165 cm a druhého 170 cm.

V prípade, že mužov poznáte, oznámte to polícii na číslo 158.

[color=#ff0000]­Súvisiace články:[/color] [link=http://www­.hlohovec24.sk/clan­ky?extend.138279_Zu­faly-otec-prosi-o-pomoc:-Pomozte-pri-patrani-Natalky-%285%29!]Zúfalý otec prosí o pomoc: Pomôžte pri pátraní Natálky (5)![/link]

Polícia pátra
5
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM