Marcel Mojžiš Krimi

Rozruch na moste: Samovražedná dráma zastavila dopravu!

AKTUALIZOVANÉ! Samovražedná dráma za bieleho dňa, ktorá zastavila dokonca aj dopravu! Po tom, čo sa muž na moste rozhodol skoncovať so životom, sa na mieste rozbehla veľká záchranná akcia. Za všetkým údajne stojí nešťastný vzťah s jeho manželkou.

Pokus spáchať samovraždu, zastavil popoludní premávku na na Krajinskom moste v Piešťanoch. Tá je už podľa najnovších informácií v týchto chvíľach obnovená. Informovalo o tom Operačné stredisko Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave.

Dôvodom stopnutia dopravy bol muž, ktorý sa chystal spáchať samovraždu, údajne kvôli svojej manželke. Záchranári sa pokúšali muža presvedčiť, aby si svoj čim rozmyslel. Nešťastník sa aj tak rozhodol, že skočí. Chcel sa skĺznuť do vody, v čom mu zabránil hasič, ktorý sedel vedľa neho. Muža vytiahli, zniesli na zem a odovzdali záchranárom.

[color=#ff0000]­Viac o Piešťanskom samovrahovi sa dočítate [link=http://www­.pnky.sk/aktu­ality/samovrah-sa-pokusil-skocit-z-krajinskeho-mosta-udajne-kvoli-manzelke/]TU[/lin­k][/color]

foto:PNky.sk

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM