Erik Bojničan Rôzne

Spravodajský SÚHRN týždňa: 5 tém z Hlohovca a okolia, ktoré zaujali najviac

Je tu nedeľa a ten pravý čas sa obzrieť za končiacim sa týždňom. Aké témy z Hlohovca a okolia našich čitateľov zaujali najviac? Pozrite si to v súhrne.

Ilustračný obrázok k článku Spravodajský SÚHRN týždňa: 5 tém z Hlohovca a okolia, ktoré zaujali najviac
Foto: Erik Bojničan / Zdroj: Dnes24.sk

Voľné miesta na radnici

Šanca získať prácu na radnici. Mesto Hlohovec hľadá vhodných kandidátov na obsadenie voľných pozícií. V hre sú tieto pracovné miesta.

Nové nájomné byty

Už čoskoro v našom meste pribudnú nové nájomné byty. Prestavba ubytovne na Železničnej ulici sa totiž pomaly blíži ku koncu. Na ostatnom zasadnutí mestského zastupiteľstva primátor Miroslav Kollár prezradil aktuálne informácie k novým nájomným bytom.

Zámocké pivnice odhalia tajomstvá

Hlohovčania ale aj návštevníci z okolia sa môžu tešiť na vskutku zaujímavý zážitok. Priestory bežne neprístupné našim pohľadom na jeden deň otvoria svoje brány. Návštevníkov čaká prehliadka zámockých pivníc v Hlohovci.

Top 10 hlohovských porekadiel

Rôzne trefné pripomienky, či porekadlá v hlohovskom nárečí sú populárne. Mnohí Hlohovčania a spol. ich používajú na dennej báze. Aké sú podľa nás najlepšie? Zozbierali sme ich s dávkou nadsádzky do jedného špeciálneho prehľadu.

Historické výtvory

Z Hlohovca a okolia je známych hneď niekoľko pozoruhodných historických výtvorov, ktoré stoja za bližšie spoznanie. Vybrali sme rovnú päticu z nich. Pozrite sa na ne spolu s nami.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Hlohovca a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM