Erik Bojničan Rôzne

Súťaž o najkrajšie mesto o pár dní končí: Hlohovec sa vyšplhal len na takúto priečku, lokálpatrioti musia zabojovať!

Nie tak dávno sme písali o tom, že postavenie Hlohovca v súťaži o najkrajšie mesto je skôr na hanbu. Naše mesto v rebríčku sa síce posunulo dopredu, no stále to nie sú popredné priečky.

Ilustračný obrázok k článku Súťaž o najkrajšie mesto o pár dní končí: Hlohovec sa vyšplhal len na takúto priečku, lokálpatrioti musia zabojovať!
Foto: Zuzana Jakubičková

Prvýkrát sme na hlasovaciu súťaž a jej priebežné výsledky zaostrili koncom mája. Hlohovcu sa vtedy veľmi nedarilo, keď bol na 75. mieste a v auguste dokonca až na 126 pozícii. Potom sa však veci začali meniť.

Hlohovec poskočil zhruba o 30 priečok hore. A dnes, už len pár dní do konca súťaže, mu patrí v konkurencii 139 miest 92. priečka.

Súťaž, ktorú vyhlásil internetový portál Slovakregion, odštartovala ešte prvého apríla a definitívneho víťaza spoznáme 5. novembra 2015. Hlasovanie prebieha do 31. 10. 2015 – 12:00 hodiny. Hlasovať môžu všetci, ktorí majú záujem podporiť svoje obľúbené mesto a to prostredníctvom internetu na www.slovakregion.sk, kde sa najprv treba bezplatne a nezáväzne zaregistrovať.

Hlasovať je možné maximálne jedenkrát za hodinu za to isté mesto/obec. Novým pravidlom oproti minulým ročníkom súťaže ale je, že zvíťazí mesto/obec, ktoré získa najviac hlasov a zároveň bude mať najviac užívateľov odovzdávajúcich hlas. Cieľom súťaže je poukázať na krásy našich krajov, miest a obcí.

foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM