Erik Bojničan Rôzne

TOP 3: Letný prehľad akcií, kde sa možno v okolí Hlohovca najesť

V Hlohovci a okolí si do konca leta môžete parádne pochutiť na zaujímavých akciách. Prinášame vám našu výberovú trojku.

Ilustračný obrázok k článku TOP 3: Letný prehľad akcií, kde sa možno v okolí Hlohovca najesť
Zdroj: TASR

Lákajú vás gurmánske delikatesy a túžite ochutnať rôzne špeciality? Na vlastnej koži môžete zažiť akcie, kde sa môžete schuti najesť. Viaceré sa v Hlohovci a okolí uskutočnia počas leta, ktoré nás zaujali najviac?

Partizánsky guláš

Vôňa gulášu bude v obci Bojničky rozvoniavať v sobotu 20. augusta. Súťaž vo varení tradičnej dobroty s názvom Partizánsky guláš začína o pol desiatej ráno a vyhodnotenie je krátko po trinástej hodine. Varí a následne je sa v miestnej spoločenskej záhrade, kde budú pripravené aj rôzne sprievodné sútaže pre zábavu a reprodukovaná hud­ba.

Čítajte tiež: Leopoldovské hody sa blížia: Čo všetko sa pre návštevníkov chystá?

Cibuľové slávnosti

Hlavným lákadlom, čo sa dobrôt týka sú predovšetkým jedlá z cibule. Obec Madunice je ňou preslávená široko-ďaleko a vďaka nej majú dokonca aj zápis v Guinessovej knihe rekordov. Ak máte chuť vyskúšať nejaké dobroty práve z tejto plodiny, víkend 19.-21. augusta sú Madunice tou pravou destináciou. Okrem toho je samozrejme pripravený aj bohatý sprievodný program a nebude chýbať ani pokus a ďalší rekord.

Čítajte tiež: Hlohovec zažije parádny letný festival: Na tieto kapely sa môžete tešiť!

Country Hlohovec

Peterská Bašta v Hlohovci, známa svojimi grilovanými dobrotami sa 3. septembra od 18:00 stane dejiskom podujatia Country Hlohovec. Country huba s poriadnym jedlom a pitím k sebe neodmysliteľne patria. Vystúpia hudobníci ako Alan Mikušek, Country Tip, Texas, Jako kedy a Neznámi. Program pri dobrom jedle, pive a víne potrvá až do polnoci.

Čítajte tiež: V Hlohovci sa môžeme tešiť na putovný kinematograf: 3 filmy, ktoré u nás premietne

Foto: ilustračné

Na ktorú z týchto akcií sa tešíte najviac?

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM