Zuzana Jakubičková Krimi

Tragédia na Váhu: Mladík zomrel po skoku do vody

Siladice prežili rušnú noc. Kúpanie vo Váhu sa pre mladíka z tejto obce stalo osudným. Po skoku do vody sa už nevynoril. Zasahovali všetky záchranné zložky, no pátranie im sťažovala zlá viditeľnosť a silný prietok.

Hasiči mali od nedele plné ruky práce. Zasahovali v obci Siladice. Mladý muž sa tu pri skákaní do Váhu viac nevynoril. Pomáhať museli aj hasiči z Piešťan a Trnavy. Rozbehnuté pátranie však večer prerušili. Hľadanie nezvestného im sťažovala zlá viditeľnosť a silný prietok.

Na druhý deň pátracia akcia pokračovalo. Po troch hodinách sa hasičom podarilo telo nájsť. Krátko pred obedom ho hmatom našiel potápač. Rodina telo muža identifikovala.

Lekárka vylúčila cudzie zavinenie.

[color=#ff0000]­Súvisiace články:[/color] [link=http://www­.hlohovec24.sk/clan­ky?extend.137170_Hro­za-vo-vode:-Na-bagrovisku-v-Petre-sa-utopil-Martin-%28%E2%80%A01­9%29]Hrôza vo vode: Na bagrovisku v Petre sa utopil Martin (†19)[/link] [link=http://www­.hlohovec24.sk/clan­ky?extend.137209_Te­lo-Martina-%28%E2%80%A019%29-nasli-v-5-metrovej-h%C4%BAbke,–otec-sa-zrutil!]Telo Martina (†19) našli v 5-metrovej hĺbke, otec sa zrútil![/link]

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM