Ivana Herková Rôzne

VEĽKÁ rodinná akcia!

Rodinné futbalové turnaje s detským kútikom. Príďte sa zabaviť a stráviť príjemnú sobotu do Mestskej športovej haly v sobotu, 18. februára 2012 so začiatkom o 09.00 hodine. Podujatie HLOHOVEC 24 CUP Prvej stavebnej sporiteľne pod záštitou primátora m

Global 24, s.r.o. pre vás pripravila celoslovenskú športovú akciu, Futbal Tour 24-iek, ktorej spoluorganizátorom je spoločnosť BCF, s.r.o. Od začiatku decembra 2011 do marca 2012 bude v 10 slovenských mestách uskutočnený halový turnaj v malom futbale. Víťazi z jednotlivých miest sa stretnú v celoslovenskom finále v Banskej Bystrici. Generálnym partnerom podujatia je Prvá stavebná sporiteľňa, a.s., hlavní partneri mesto Hlohovec, DOXX MINERÁL s.r.o., Autocentrum AAA Auto a.s., BONUL s.r.o. a ROIN s.r.o.

**Účastníci turnaja, nenechajte ani vy svoju rodinku doma, vezmite ich so sebou. Každý člen rodiny si príde na svoje. **Deti sa môžu vyšantiť v detskom kútiku so skákacím hradom. Počas celého turnaja budú vystupovať mažoretky z Akadémie mažoretiek Hlohovec. V spolupráci s Centrom pre rozvoj rodiny sme pre všetkých návštevníkov pripravili všeobecné a špeciálne poradenstvo. S vyškoleným personálom sa budete môcť poradiť o chovaní vášho dieťaťa.

Príďte a nechajte sa prekvapiť, čo všetko tu na vás čaká. Môžete sa tešiť na bohatý sprievodný program. Domov určite neodídete naprázdno len so spomienkami na príjemne strávenú sobotu. Môžete si odniesť aj výhru z tomboly. Ak budete smädní, k dispozícii je bezplatný pitný režim pre celú rodinu. ** Vstup na podujatie je zdarma.

Kolektív redakcie Hlohovec24 **

Vieme, kto s kým hrá!!!
1
Galéria
VEĽKÁ rodinná akcia!
1
Galéria
loga_HC_turnaj
12
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM