Zuzana Jakubičková Kultúra

Víkendová pozvánka do kina. Pozrite si ukážky filmov...

Tento víkend bude pekne horúco, a to hlavne agentom v čiernom. Tretia časť obľúbených Men in Black sa vracia, aby opäť raz uchránili svet pred mimozemšťanmi. Pre tých mladších je tu príbeh Artúra a jeho kamarátov Minimojov. Máte sa na čo tešiť.

Muži v čiernom 3 (USA/ČT/ČD) [color=#0000ff]­Piatok 22., Sobota 23., Nedeľa 24. júna, 18:00 a 20:oo h[/color] 104 min./ Vstupné : 2,50 € / Uvádza Ita Film/ MP

Agenti v čiernom obleku sú opäť späť … opäť včas. Muži v čiernom už videli veľa vecí. Agenta J ale nič, ani mimozemšťania nedokážu tak zmiasť ako jeho sarkastický tajnostkársky partner. No a už je to tu … opäť zachraňujú svojho partnera a budúcnosť ľudstva.

[youtube=420,270]h­ttp://youtu.be/oz­JkXw5-roE[/youtube]

Artúr a súboj dvoch svetov (Francúzsko/ČD) [color=#0000ff]­Sobota 23., nedeľa 24. júna, 16:oo h[/color] 101 min. / Vstupné : 2,00 € / Uvádza Magic Box/ MP od 7 r.

Pomocou klamstva sa Baltazár dostal do sveta ľud´. Má jasný cieľ – zostaviť armádu z veľkých netvorov a ovládnuť celý svet. Tieto plány mu môže prekaziť iba Artúr, ktorý musí prejsť najskôr do svojej spálne a vrátiť sa tak do svojej pôvodnej veľkosti. Artúr v boji proti Maltazardovi bode potrebovať s priateľmi všetku pomoc. A Tak boj môže začať.

[youtube=420,270]h­ttp://youtu.be/0iB­hVw3yYdY[/you­tube]

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM