Zuzana Jakubičková Kultúra

Víkendová pozvánka do kina. Pozrite si ukážky filmov...

Tento víkend sa môžete tešiť na Snehulienku trochu inak. Legendárna rozprávka sa totiž zmení na neľútostný boj. Pre milovníkov akčných filmov je tu Bournerov odkaz. A nemôžeme zabudnúť na deti, tie sa môžu tešiť na rozprávku Lorax. Strávte pekný víke

Snehulienka a lovec (USA/ČD) [color=#0000ff] piatok 14., sobota 15., nedeľa 16. septembra o 18:oo h[/color] 110 min./ Vstupné : 2,30 € / Uvádza Bonton Film/ MP od 12 r.

Rozprávka skončila! Zabudnite na Snehulienku a jej milučký spev, ktorý v legendárnej disneyovke počúva celá príroda. V tejto verzii si krehká princezná neváha obliecť brnenie a na zlú macochu vyráža s mečom v ruke. Mocná čarodejnica Ravenna sa ľsťou votrela do priazne kráľa prosperujúcej mocnej ríše. Kráľ čoskoro z nej urobí kráľovnú. Krátko na to kráľ zomrie. Ravenne podľa proroctva kúzelného zrkadla stojí v šťastí nevlastná dcéra Snehulienka. Čarodejnica posadnutá vlastnou krásou si ju chce ponechať navždy. Všetky jej problémy by vyriešila smrť Snehulienky. Princezná však ušla z domáceho väzenia do Temného lesa. Nuž a čo všetko sa bude odohrávať ďalej? Čaká aj na Vás!
[youtube=420,270]h­ttp://youtu.be/n4seR­v0gtsU [/youtube]

Bournerov odkaz (USA/ČT) [color=#0000ff] piatok 14., sobota 15., nedeľa 16. septembra o 20:00 h[/color] 145 min. / Vstupné : 2,50 €/ Uvádza Bonton Film/ MP od 12 r.

Agent bez pamäti Jason Bourne nebojoval s tajnými službami sám. Bol tu ešte jeden muž s vražednými inštinktami, o ktorom ale nemal ani tušenia. Štúdio Universal sa rozhodlo naviazať na jednu z najúspešnejších akčných sérií súčasnosti veľmi nezvyčajne. Hlavného hrdinu v podaní Matta Damona odstavilo na vedľajšiu koľaj a na jeho miesto povolalo do akcie Jeremyho Rennera. Ten si v pokračovaní nazvanom Bourneov odkaz zahral elitného zabijaka, ktorého príbeh sa odohráva paralelne s dejom predchádzajúceho dielu. Dá sa teda povedať, že to čo Bourne prežíva a koná vo svojom ultimáte, bezprostredne ovplyvňuje život Aarona Crossa.
[youtube=420,270]h­ttp://youtu.be/mZ8Zo­jieFsY [/youtube]

Lorax (USA/ČD) [color=#0000ff] sobota 15., nedeľa 16. septembra o 16:00 h[/color] 90 min. / Vstupné : 2,30 €/ Uvádza Bonton Film / MP od 12 r.

Animovaná komédia, ktorá nám povie * Čo je to za svet * v ktorom už nie je ani kúsok živej prírody. Aj Vy sa pýtate? Dozviete sa, kto spravil smutnú mesačnú krajiny plnú pňov miesto živých stromov. Aj to kto vyhnal mýtického ochrancu Loraxa. Lorax je živelná smršť bláznivých akčných gagov, ktoré budú naše deti milovať.
[youtube=420,270]h­ttp://youtu.be/11NjUz­NHVos [/youtube]

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM