Zuzana Jakubičková Rôzne

Vínne putovanie nebude chýbať ani v Golguze

Špeciality z diviny, živá hudba, možnosť ochutnať 19 odrôd vín a množstvo ďalších prekvapení na vás čaká na stanovisku Food Farm – Golguz počas Fraštackého putovania za vínom.

Fraštacké putovanie za vínom oslávi tento rok už 6. výročie. Bude na vás čakať viac než 12 stanovísk, na ktorých môžete ochutnať vínka od výmyslu sveta. Nie na každom však zažijete to, čo vo vinárstve GOLGUZ.

Podávať sa budú poľovnícke špeciality z diviaka, jeleňa i daniela. K posedeniu s občerstvením vám bude vyhrávať živá ľudová hudba Heskovci. Po príchode vás organizátori prevedú zákulisím výrobných priestorov, celú prehliadku bude dopĺňať prezentácia pivničného majstra.

Pre tých, ktorí si nestihli kúpiť pasy a nechcú prísť o jedinečnú príležitosť ochutnávky vína, je tu jedinečná akcia: Zakúpte si v areáli podniku 3 € pohárik a môžete sa aj vy zúčastniť prehliadky a ochutnávky vín s ostatnými. Vinárstvo GOLGUZ pre vás pripravil aj špeciálnu zľavu – 15% na fľašované vína a predaj prémiových vín GOLGUZ aj v sudovej podobe počas celého dňa. Taktiež bude zriadené zberné miesto pre zakúpené vína s možnosťou vyzdvihnúť si ich do 7 dní.

A ako sa tam dostanete? Kyvadlová doprava bude premávať v polhodinových intervaloch z mesta od 12:00 hod. do 21:00 hod. do areálu vinárstva GOLGUZ (zastávka je v meste pod Domom Kultúry pri Bare Sloper).

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM