Erik Bojničan Od Vás

Záhadné plody platanu nerozlúskol ani google: Tomáš z Hlohovca v tom má ale jasno :) FOTO

Tak toto zamyslenie vás dostane! Nášmu čitateľovi Tomášovi sa podarilo vyriešiť, ako sám povedal záhadu. Pozrite si FOTO a prečítajte si jeho úvahu. Určite to stojí za to! :)

Ilustračný obrázok k článku Záhadné plody platanu nerozlúskol ani google: Tomáš z Hlohovca v tom má ale jasno :) FOTO
Foto: Erik Bojničan / Zdroj: Dnes24.sk

„V Hlohovci žijem už od nepamäti, tak asi ako každý čas od času zájdem do Zámockej záhrady, hlavne keď je vonku pekne. Nikdy som sa príliš nezamýšľal nad platanmi, proste sú tam, sú pekné a hotovo. Raz ale kamoš nahodil ako tému do debaty to, aké plody majú platany. Zaspomínali sme na školské časy a rozpomenuli sa na mantru o tom, že buk má bukvice a dub žalude, ale tam sme aj skončili. Sľúbili sme si, že to nenecháme len tak a vygooglime to… na čo sme však vždy zabudli,“ vysvetľuje Tomáš.

„Po tom, čo som konečne uvidel plody platanu na vlastné oči (viď foto v galérii) mi bolo všetko jasné ako facka. Na platanoch rastú topánky! Je však problém vidieť ich tam častejšie, keďže sa určite vždy nájde niekto, kto sa na dobré dozreté topánky ulakomí a zo stromu ich oberie!“ zamýšľa sa ďalej.

Ako prezradil nakoniec, tentokrát mu to nedalo a vyhľadal si tie plody, ktorými sú podľa jeho slov údajne „nejaké Nažky“. „Tie som však na rozdiel od topánok na platanoch nevidel, tak budem veriť tomu, čo som na nich reálne našiel. Pre mňa vybavené a záhada vyriešená,“ uzavrel Tomáš.

Nezabudnite si pozrieť „plody platanu“ v našej galérii :)

Môže vás zaujímať:

Keď uvidíte celú FOTO, hneď pochopíte: Z hlohovského nudného chodníka skvelá hra :)

Záhada ohľadom plodov platanov v Zámockej záhrade :)
7
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM