Komunálne voľby

Zopakujú si volebný súboj: Za primátora Hlohovca bude kandidovať aj Ivan Baranovič

Mesto Hlohovec má zatiaľ dvoch kandidátov na primátora. Do volebného súboja sa zapojí aj poslanec Ivan Baranovič.

Ilustračný obrázok k článku Zopakujú si volebný súboj: Za primátora Hlohovca bude kandidovať aj Ivan Baranovič
Zdroj: Facebook.com/Ivan Baranovič

Mestský poslanec v Hlohovci Ivan Baranovič ohlásil kandidatúru na post primátora mesta Hlohovec. Za svoju súčasnú prioritu považuje okamžitú pomoc obyvateľom Hlohovca, ktorej sa im nedostáva.

Hlohovec podľa neho potrebuje primátora, ktorý sa mestu bude venovať naplno, bude počúvať názory a rešpektovať názory všetkých občanov bez ohľadu na to, aké sú.

Prečítajte si tiež

Akým primátorom chce byť?

Ako dodal, bude sa tiež aktívne zaujímať o život občanov mesta Hlohovec, chodiť medzi ľudí, aby vedel, ako žijú. „Primátora, ktorý nebude len prstom ukazovať na všetkých naokolo a hľadať vinníkov, prečo sa nedá, ale ponúkne riešenie. Primátora, ktorý bude vnímať miestnu časť Šulekovo ako významnú súčasť Hlohovca. A v neposlednom rade primátora, ktorý bude spájať,“ uviedol ku kandidatúre.

Priority kandidáta

Baranovič za svoju prioritu považuje „okamžitú pomoc obyvateľom Hlohovca, ktorej sa im nedostáva“. Aj Hlohovčania výrazne pocítili zvyšovanie cien za energie, potraviny, pohonné látky, prešli si náročným obdobím nového koronavírusu. Rekonštrukcia mosta mnohým občanom výrazne zvýšila náklady cestovania za prácou, zdravotnou starostlivosťou, sociálnymi potrebami.

„Žijeme v náročnej dobe, ale som presvedčený, že základnou úlohou samosprávy aj mesta Hlohovec je pomáhať svojim občanom najmä v takýchto časoch, keď to skutočne potrebujú. Občania si to zaslúžia a majú na to právo. Na zastupiteľstve som predložil spolu s kolegami návrh na uznesenie na vypracovanie systému podpory a kompenzácií pre obyvateľov a podnikateľov v Hlohovci,“ doplnil s tým Baranovič, že tiež „nerozumie odsúvaniu dôležitých vecí“.

V Hlohovci ohlásil kandidatúru na post primátora aj súčasný primátor Miroslav Kollár (Spolu).

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Viac o voľbách

Je rozhodnuté…😉

Posted by Ivan Baranovič on Friday, May 13, 2022
Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM