Krimi

Žena prežila TRAGICKÚ nehodu a čelila ďalšiemu HORORU: Okamžite ju začali VYDIERAŤ

Policajti obvinili dvoch mužov. Vydierať mali mladú ženu, ktorá prežila tragickú dopravnú nehodu.

Ilustračný obrázok k článku Žena prežila TRAGICKÚ nehodu a čelila ďalšiemu HORORU: Okamžite ju začali VYDIERAŤ
Zdroj: Polícia SR - Trnavský kraj

Začiatkom roka došlo v okrese Galanta k tragickej dopravnej nehode. O život vtedy prišiel 20-ročný mladík. 26-ročná spolujazdkyňa silný náraz do stromu prežila. Jednu prežitú hrôzu však už čoskoro vystriedala ďalšia.

Mala klamať policajtom

„Po nehode ju kontaktovali dvaja muži,“ informuje trnavská krajská polícia s tým, že dvojica ženu žiadala, aby vedome ovplyvňovala priebeh vyšetrovania nehody a uvádzala iné okolnosti, za ktorých k nej došlo.

Strach o život

Mladá žena krátko po nehode podala trestné oznámenie pre podozrenie z vraždy. „O pár dní neskôr ju mala dvojica prinútiť, aby podala trestné oznámenie aj na policajtov, ktorí nehodu vyšetrujú. Dokonca ju odviezli aj na Úrad inšpekčnej služby, kde podala trestné oznámenie pre podozrenie z korupcie policajtov,“ dodáva polícia.

Pod hrozbou vyhrážok a v obave o zdravie a život mala vypovedať aj pred policajným vyšetrovateľom v Galante: „Do zápisnice uviedla informácie, o ktorých vedela, že sa nezakladajú na pravde a vedome obvinila z nehody inú osobu.“

Podľa polície ju mali muži neustále sledovať, zdržiavať sa v blízkosti jej bydliska a dokonca sa vyhrážať, že ak s nimi nebude spolupracovať, ublížia nielen jej ale aj celej jej rodine.

Obvinili otca so synom

„Policajti z Dunajskej Stredy preverili všetky okolnosti a na základe získaných dôkazov, ktoré zaistili aj pri domovej prehliadke podozrivých osôb, obvinili 2 mužov vo veku 43 a 25 rokov zo zločinu vydierania,“ prezradila polícia s tým, že policajný vyšetrovateľ z Dunajskej Stredy stíha otca a syna.

Oboch obvinených počas víkendu eskortovali do väzenia. Za „zločin vydierania spáchaný spolupáchateľstvom“ im hrozí strata slobody na 4 až 10 rokov.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Ďalšie aktuálne témy

PREŽILA TRAGICKÚ NEHODU, ZAČALI JU VYDIERAŤ: POLICAJTI OBVINILI 2 MUŽOV Policajný vyšetrovateľ z Dunajskej Stredy stíha...

Posted by Polícia SR - Trnavský kraj on Monday, May 22, 2023
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM