Monika Földešiová Rôzne

Súťaž Swarovski - VYHODNOTENIE

Náušnice, prstene, prívesky i náramky - to všetko robí ženu ženou a o to viac, ak nesú značku Swarovski.

Swarovski krištál je dnes jednou z najuznávanejších značiek šperkov v súčasnom svete. Vynikajú presnými rezmi, jasnosťou a majú v sebe iskru. Používajú sa v takmer všetkých druhoch šperkov od náušníc, cez prstene až po súčasť tetovania a pearcingu, v dnešnej dobe sú dokonca veľmi populárne aj ako nášivky na oblečenie a rôzne módne dekorácie.

Na webovej stránke www.swarovskikristal.sk môžete nájsť široký sortiment produktov s práve týmto jedinečným prvkom, ktorý môže zvýrazniť a pridať na kráse vašej osobnosti. Dodávatelia navyše ponúkajú veľké množstvo atraktívnych zliav, ktorým jednoducho pri pohľade na ligotavú krásu nemôžete odolať.

S nami ste mali možnosť VYHRAŤ až 50% zľavu na nákup týchto elegantných šperkov. Súťažná otázka znela: Má spoločnosť Swarovski krištál v ponuke produktov aj spony na kravatu? Správna odpoveď: Áno, má.

Mená výhercov poukážok s 50% zľavou na nákup šperkov z www.swarovskikristal.sk sa dozviete v priloženom videu. Srdečne im blahoželám, čoskoro ich budeme mailovo kontaktovať.

Súťaž Swarovski - VYHODNOTENIE
1
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM