Júlia Vargová Krimi

Polícia pátra: Nezvestná je 15-ročná chovankyňa z Reedukačného centra Trstín

Dievča naposledy videli na súdnom pojednávaní. Po jeho skončení a opustení budovy okresného súdu nenastúpilo do služobného auta a ušlo.

Ilustračný obrázok k článku Polícia pátra: Nezvestná je 15-ročná chovankyňa z Reedukačného centra Trstín
2
Galéria
Zdroj: TASR/Policajný zbor SR

Breznianski policajti pátrajú po nezvestnej 15-ročnej Martine Markusovej z Polomky, chovankyni Reedukačného centra Trstín v okrese Trnava.

Banskobystrická krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová informovala, že dievča naposledy videli 18. apríla 2019 okolo 11:00, kedy sa v sprievode sociálnej pracovníčky zúčastnilo na súdnom pojednávaní v Brezne. Po jeho skončení a opustení budovy okresného súdu nenastúpilo do služobného auta a ušlo.

„Do dnešného dňa sa do reedukačného centra nevrátilo, nezdržiava sa ani v mieste trvalého bydliska a jeho pobyt nie je známy,“ dodala Faltániová.

Martina Markusová je vysoká 165 centimetrov, štíhlej postavy, má tmavohnedé oči, čierne vlasy, dlhé po plecia.

Naposledy mala oblečené modré, na kolenách a stehnách roztrhané rifle, dlhý sveter na gombíky kávovej farby a olivovo zelenú bundu s kapucňou. Obuté mala tenisky svetlomodrej farby vysoké po členky.

„Žiadame občanov, aby akékoľvek informácie o nezvestnom dievčati oznámili na najbližšom útvare Policajného zboru, na linku tiesňového volania číslo 158 alebo prostredníctvom facebookovej stránky polície Banskobystrického kraja,“ uviedla hovorkyňa.

Polícia pátra po nezvestnej 15-ročnej chovankyni z Reedukačného centra Trstín
2
Galéria
Zdroj: TASR/Policajný zbor SR
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM