Monika Hanigovská Rôzne

Silvestrovský program rozprúdi centrum Trnavy: Nechajte sa zvábiť pripravenými lákadlami

Silvester sa už blíži. Zábavu môžete počas neho zažiť aj v centre Trnavy. Okrem dvoch ohňostrojov sú pripravené aj ďalšie lákadlá.

Ilustračný obrázok k článku Silvestrovský program rozprúdi centrum Trnavy: Nechajte sa zvábiť pripravenými lákadlami
Zdroj: TASR

Silvester sa už blíži. Zábavu môžete počas neho zažiť aj v centre Trnavy. Okrem dvoch ohňostrojov sú pripravené aj ďalšie lákadlá.

Záver roka 2016 je už o pár chvíľ tu. Obyvatelia nášho mesta si môžu vyraziť aj na silvestrovský ohňostroj do centra Trnavy. Ten sa uskutoční na Trojičnom námestí. Jeho začiatok je naplánovaný na 16:30 hod.

Popoludní o pol piatej sa na Silvestra ľuďom na námestí predstaví divadlo a pripravená je aj detská diskotéka, ktorá poteší našich najmenších. V tento deň bude taktiež prístupné aj klzisko s umelým povrchom na Hlavnej ulici. Prvý ohňostroj, známy ako „Ohňostroj pre rodiny s deťmi“ sa objaví nad našimi hlavami o 17:30 hodine.

Trnavčania si môžu od 21:00 hodiny zaspomínať na známe hity osemdesiatych a deväťdesiatych rokov a to pod taktovkou DJ-a Paula La Poyda. Dídžej však spríjemní večer zabávajúcim sa aj známymi songami roku 2016. O polnoci bude odpálený druhý ohňostroj. Zábava potom bude pokračovať diskotékou, ktorá potrvá až do druhej hodiny rána.

Na Nový rok si môžete zájsť na koncert Trnavského komorného orchestra, ktorý bude pre návštevníkov bezplatný. Uskutoční sa 1. januára o 16:00 hodine v Kostole sv. Jakuba. Prítomní si budú môcť vychutnať vybrané skladby Antonia Vivaldiho a Antonína Dvořáka pod taktovkou umeleckej vedúcej Alžbety Ševečkovej.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM