Monika Hanigovská Rôzne

Šoféri, zbystrite pozornosť: V Trnave bude treba rátať s dopravnými obmedzeniami

Už o pár dní treba v Trnave rátať s uzávierkami viacerých ulíc mesta. Obmedzenia sa dotknú aj niektorých parkovísk. Prinášame podrobnosti.

Ilustračný obrázok k článku Šoféri, zbystrite pozornosť: V  Trnave bude treba rátať s dopravnými obmedzeniami
Zdroj: Dnes24.sk

V júni si budú môcť i Trnavčania vychutnať medzinárodné cyklistické preteky Okolo Slovenska. Tie totiž povedú aj cez naše mesto. Športové podujatie si však vyžiada v Trnave niekoľko obmedzení, s ktorými treba rátať.

Od 9.6. do 11.6. bude v Trnave viacero uzávierok. Radnica informovala, že bude uzavretá Ulica Štefánikova, Radlinského, Pekárska a Hornopotočná (za Slovenskou poštou nachádzajúcou sa na Trojičnom námestí), taktiež aj Ulica Hviezdoslavova, Ulica Jerichova a aj Trojičné námestie.

Taktiež treba počítať s tým, že budú uzatvorené aj niektoré parkoviská. A to konkrétne parkovisko na Ulici Rybníkovej pri Relax Aqua a parkovisko Vajanského.

Okrem toho nad rámec uzávierok budú dopravné obmedzenia v čase príchodu a odchodu cyklistov. V deň príchodu v sobotu 10. júna policajti uzavrú Ulice Špačinská a Rybníkova, obmedzenia budú približne od 16:30 do 19:00 hod. V deň odchodu v nedeľu 11.6. bude dočasne obmedzené Ulice Bučianska a Pieštanská.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Trnavy a okolia

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM